Премини към съдържание

1.5 did Авариен режим


Препоръчано мнение

Здравейте, колеги. Купих си мицубиши колт 1.5 DID 2006 год. Проблема е, че колата влиза в авариен режим и не вдига повече от 3000 об/мин. Когато угася и запаля отново, се оправя но за малко. Възможно ли е проблема да е задръстен DPF филтър? Това беше становището и на майсторите. Благодаря предварително!

Редактирано от Емил Димитров
Писането на кирилица е задължително! Следващ такъв пост ще се трие.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проблем ЕГР беше почистен .Високо налягане на горивото в рейката или нещо такова.

........имате проблем с клапана на помпата на комън рейла .........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Покарай колата на високи обороти и всичко ще се оправи. Имах същия проблем, като купих колата, като нова. Трябваше да не надвишавам 3000 оборота и с нашето "качествено"гориво се задръства филтъра. Направи едно кръгче на града на 3 скорост и всичко ще се оправи :)

 

Колега Мирослав, колата е 2006г и покрива ЕВРО4.

Редактирано от kr0tal
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 години ...

Здравейте, колеги. Купих си мицубиши колт 1.5 DID 2006 год. Проблема е, че колата влиза в авариен режим и не вдига повече от 3000 об/мин. Когато угася и запаля отново, се оправя но за малко. Възможно ли е проблема да е задръстен DPF филтър? Това беше становището и на майсторите. Благодаря предварително!

Колега здравей. Иска. Да попитам дали разреши проблема с колата,защото аз го имам абсолютно същият. И при мен влиза в авариен режим и като занася двигателя и пак го запаля се оправя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...