Премини към съдържание

Вежди за калници Аутлендър


Препоръчано мнение

Здравейте, и двете вежди на задните калници са "тръгнали" (ръжда) и ми се иска да ги подменя, но за съжаление не мога да намеря такива. Дали мога да ползвам от др. модел заместители, някой дали е правил тази процедура?

Аутлендър 2003г.

Поздрави,

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 години ...

Здравейте, и двете вежди на задните калници са "тръгнали" (ръжда) и ми се иска да ги подменя, но за съжаление не мога да намеря такива. Дали мога да ползвам от др. модел заместители, някой дали е правил тази процедура?

Аутлендър 2003г.

Поздрави,

Да съживим темата

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, и двете вежди на задните калници са "тръгнали" (ръжда) и ми се иска да ги подменя, но за съжаление не мога да намеря такива. Дали мога да ползвам от др. модел заместители, някой дали е правил тази процедура?

Аутлендър 2003г.

Поздрави,

 

 

В крайна сметка сложих от Мондео след като пуснах темата, най-паснаха. За съжаление, майсторите си оставиха ръцете и пак тръгна ръжда по тях...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ръжда и жена тръгнат ли...нямат спиране

Значи да ги зарязваме и двете ли 😂 то гаранция няма, че като смениш колата или жената и при тях няма да тръгне😃

Редактирано от joro1979
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега без шеги , Аз също мислех да ги сменям но ми предложиха да се изреже ръждата и да се закрепят офг роад калници пластмасови по широки 😁 на черокито на един авер мноо добре му са се получили нещата 😉. Колега имаш ли снимки как ти стоят калниците от Мондеото

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега без шеги , Аз също мислех да ги сменям но ми предложиха да се изреже ръждата и да се закрепят офг роад калници пластмасови по широки 😁 на черокито на един авер мноо добре му са се получили нещата 😉. Колега имаш ли снимки как ти стоят калниците от Мондеото

Пусни някоя снимка да видим как изглежда ако ги направиш :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...