Премини към съдържание

Питане за багажника само за Лансър комби 2004


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

 

Тази седмица си купих въпросния автомобил. Уж гледах всичко, но не обърнах внимание на следното: като вдигам кората на пода над резервната гума, няма начин да я задържа вдигната, ако искам да си работя или подреждам нещо долу, не дай Боже да вадя резервна гума или крик. С едната ръка трябва да държа вдигната кората и пластмасовия органайзър за инструменти и пособия, а с другата да освободя гумата и да я извадя. Това, очевидно, е невъзможно. Днес разгледах хубаво, но не намерих нито пръчка за подпиране, нито връв за закачане някъде. Никаква представа нямам как да реша въпроса.

 

Колеги с комби, моля да ми помогнете. Просто няма начин този проблем да си е фабричен. Или нещо са свили автоджамбазите, или съм толкова тъп, че не мога да се сетя за нещо очевАдно.

 

Второ питане специално за комби: лампичката отстрани в багажника ми се включва не само при отваряне на задния капак, но и при отваряне на всяка друга врата. Това така ли е при вас, защото според мен противоречи на логиката. При другите комбита тези лампички светят само при отваряне на багажника. И втората лампа на тавана светва при отваряне на всяка врата, а според мен би трябвало и тя да се включва само при отваряне на багажника. Въобще каквото и да отвориш, всички лампи светват. Абе дискотека:)))

 

И третото ми питане: от двете страни на пластмасовия органайзър /извън него/ има някакви странни хоризонтални отвърстия с някакви странни форми. Те за какво са?

 

Предварително благодаря на всички!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Подът на багажника си е такъв. За да си подреждаш разни работи там, особено във по-вътрешната част, трябва да го махнеш и да го сложиш напр. на задните седалки.

А за гумата и крика трябва да махнеш и пластмасовия органайзер. Но не е толкова голяма болка за умиране. На мен за 8 години ми се е налагало да го вдигна 2-3 пъти за да проверя как е налягането на резервната гума.

 

Лампичката в багажника си работи така фабрично. На мен лично ми се иска да е малко по-мощна, но това е положението :)

 

Не обръщай внимание на такива дребни неща :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Подът на багажника си е такъв. За да си подреждаш разни работи там, особено във по-вътрешната част, трябва да го махнеш и да го сложиш напр. на задните седалки.

А за гумата и крика трябва да махнеш и пластмасовия органайзер. Но не е толкова голяма болка за умиране. На мен за 8 години ми се е налагало да го вдигна 2-3 пъти за да проверя как е налягането на резервната гума.

 

Лампичката в багажника си работи така фабрично. На мен лично ми се иска да е малко по-мощна, но това е положението :)

 

Не обръщай внимание на такива дребни неща :)

 

Благодаря за отговора, колега!

 

Явно не са го измислили както трябва японските инженери. До преди 10 дена имах Хюндай Лантра комби 1997 г. и си имаше всичко: и равен под ставаше /голям хладилник возиш спокойно/, и пръчка за задната кора имаше - дигаш, подпираш и работиш, подреждаш, правиш каквото си искаш с часове. Явно учениците са надминали учителите още преди поне 7 години. Но здраве да е:)) Ще опитам да приспособя нещо като пръчка, пък дано стане.

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 седмици ...

Ха ха ха, за миг ми се стори е преживявам deja vu с филма за багажника:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...