Премини към съдържание

Питане за Lancer


  

1 глас

  1. 1. ?????? ?? ?? ????? ?? ????? ?? ???? ?? ? ??????:)

    • ??
      1
    • ??
      0


Препоръчано мнение

Здравейте,

 

Първо се извинявам, ако това не е правилното място, но доколкото се ориентирах - надявам се, уцелил съм раздела.

 

В момента карам Тойота Селика Т18, от старите с вдигащите се фарове. Колата е безсмъртна, но за съжаление с отвратителен външен вид.

Имам идеята да я сменя с нещо отново японско, тъй като веднъж караш ли такава кола, повече не се качваш на друга = )

 

Въртя се по форуми, обяви и се чудя каква марка да избера. Не разполагам с голям бюджет, но нямам и особени претенции - просто колата да не е изгнила и да е здрава като цяло (да не се чупи постоянно).

Знам, че е трудно да се съберат тези две изисквания в такава малка сума (до 2500 лв.) , но все пак..

 

Та, попаднах на тази обява: http://olx.bg/mitsubishi-lancer-1-6-efi-i72567152

 

 

Не разбирам кой знае колко от автомобили, но тази ми се стори приятна. Въпросът е, добра инвестиция ли са тези лансери?

 

Едно време баща ми караше Колт от някъде преди 90та, количката беше адски добра. Подари я на един бездомник в Гърция, след като му дадоха една Дедра:))

 

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Конкретно тая я гледам вече от мноого време по обявите. Преди се продаваше без номера, на цена от 1050лв. и беше пусната от някаква автокъща във Варна като пишеше, че колата се намира в Силистра... После се появи вече със Силистренски номера, като и в момента още седи обявата в карс-а от силистренската автокъща. Та, дали е стигнала до София или не, идея си нямам, ама според мене има нещо гнило в цялата работа :rolleyes: Иначе наистина поне по снимки изглежда добра. Макар и с климатик е отн. базова версия и тия пари дето и търсят в момента е малко несериозно. В момента се продава в Русе един нелош Лансер 1,8 ГТИ, което смятам е много по-добра инвестиция. Той обаче е със счупена камбана на скоростите и има малко видни ръжди по бомбетата, отдолу на какво дередже е не знам. Иначе е комплектен като цяло и си заслужава. Ако пък не държиш толкова на Лансер един колега тук от форума продава неговия Колт 1.6 ГТИ :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Конкретно тая я гледам вече от мноого време по обявите. Преди се продаваше без номера, на цена от 1050лв. и беше пусната от някаква автокъща във Варна като пишеше, че колата се намира в Силистра... После се появи вече със Силистренски номера, като и в момента още седи обявата в карс-а от силистренската автокъща. Та, дали е стигнала до София или не, идея си нямам, ама според мене има нещо гнило в цялата работа :rolleyes: Иначе наистина поне по снимки изглежда добра. Макар и с климатик е отн. базова версия и тия пари дето и търсят в момента е малко несериозно. В момента се продава в Русе един нелош Лансер 1,8 ГТИ, което смятам е много по-добра инвестиция. Той обаче е със счупена камбана на скоростите и има малко видни ръжди по бомбетата, отдолу на какво дередже е не знам. Иначе е комплектен като цяло и си заслужава. Ако пък не държиш толкова на Лансер един колега тук от форума продава неговия Колт 1.6 ГТИ :rolleyes:

 

 

Хаха, винаги като има някаква обява, която по някакъв начин ми е привлекла вниманието, се оказва, че има нещо гнило.

 

Всъщност нямам абсолютно никакви претенции за модела, освен да бъде с 4 врати и да понася газ. Ако пък има газ - още по-добре.

 

Беше ми много мерак да стегна тойотата и да я карам, но тя е отвратително тясна. А и стара.

 

Изобщо търся си японски автомобил, с 4 врати, с газ/без. До тия пари.

Регистрирах се тук, защото винаги съм харесвал мицубишитата и най-много бих склонил към такава кола.

 

 

Иначе благодаря за мнението, малко се дърпам веече да я гледам = )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До колегата познавач на обявите.

Как разбра,че има нещо гнило,след като не си виждал колата и не си запознат с историята и.

Няма нищо гнило в обявата,колата си е моя още след вноса,регистрирана е,всичко е платено и се кара всеки ден.В София е,защото работя в София.

И как разбра,че кола с проблем е по добра от тази.

Така че ако има нещо гнило,то е в главата ти.

Аман от разбирачи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, нищо лично, просто кола която се подмята по обяви вече около 2 години от различни автокъщи и по различни градове какво да си помисли човек? Все пак колегата е задал съвсем нормален въпрос и всеки може да си изкаже мнението. Коя кола е по-добра няма да коментирам, а че твоята изглежда добре никой не го оспорва! А това на кой къде му е гнило не е нужно да го коментираме тук ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега Мартин, на мен пък ми се струва, че има нещо странно в питането ти :) - хем казваш, че основната причина да искаш друга кола е, че Тойотата е стара, хем гледаш този Лансер... че той май е по-стар и от Тойотата. От друга страна този Лансер е много здрав модел, към конкретната обява не мога да кажа нищо, но определено си е на годинки. И другото, което е сигурно е, че в този бюджет нямаш голям избор, а съчетанието "сравнително нова японска кола с газ и 4 врати" е непосилно за тези пари.

 

Един теоретичен вариант ти предлагам - какво ще кажеш за този Колт за същите пари като Лансера? Предимството е, че е по-нов, недостатъка е, че пак е с 3 врати... :)

LINK

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Затова има тел.в обявата.Звъниш,срещаме се,виждаш,пробваш,ако искаш вдигам я на подемника(работя в автосервиз),харесваш или не харесваш и чак тогава

пишеш.

Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така, искам първо да кажа, че публикацията ми не е била с цел някой да се сдърпа или пък да събирам негативни мнения за въпросния Лансер! Или да отказвам колеги(или себе си) да я купуват/гледат.

 

Колегата собственик на колата, ни най-малко не те обвинявам, че автомобила е зле, напротив от снимките ми се стори запазен за годините си. Просто не разбирам и исках да попитам тези коли здрави ли са.

 

 

А иначе, Тойотата е стара да, но може би не съм се изразил правилно - колата е страшно тясна, няма газ и най-големия и проблем е, че не мога да си я прехвърля на мое име, освен ако не платя безумни пари за данъци и т.н. (защо - няма значение, важното е че съм прецакан:) За мен автомобил дори от 2000 година е стар, просто защото вече сме 2015. Смятам, че кола до тези години все ще спада към стара, а и честно казано това не ме е притеснявало никога. Не мисля, че някой би дал толкова пари за кола от тези години, но знам ли.

 

Всъщност сега като се замисля, изобщо може да не съм се изразил като хората = )

 

Както и да е, Колта е жесток и си личи, че е гледан от някой на когото му пука. Похвално!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А да, добваих анкета към поста просто защото ми се стори готино да има такава:)))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.......

Както и да е, Колта е жесток и си личи, че е гледан от някой на когото му пука. Похвално!

Ех, един човек в този форум да каже благи думи за въпросния Колт и най-вече за собственика му :). Благодаря колега!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...