Премини към съдържание

На пътя


Препоръчано мнение

Пускам тази тема, за да може да споделяме на какво сме станали свидетели по пътищата - както тежки ситуации, така и надявам се весели моменти.

 

Почвам с дъжда днес и пътя в Симеоново. За жалост снимките са от телефон и на тях всичко изглежда далеч не толкова екстремно, колкото беше в действителност.

post-781-1180884228_thumb.jpg

post-781-1180884255_thumb.jpg

 

Това е отбивката за сладкарница Романс.

post-781-1180884268_thumb.jpg

 

Целия път беше покрит с наноси и остри ръбати камъни,

като за ЖП релси, които карат колата да се клати като пияна.

post-781-1180884276_thumb.jpg

post-781-1180884290_thumb.jpg

 

На мястото на селския мегдан кротко се плискаше мътно море.

post-781-1180884297_thumb.jpg

 

Черната кола беше заседнала и не беше единствена.

post-781-1180884304_thumb.jpg

post-781-1180884316_thumb.jpg

post-781-1180884326_thumb.jpg

 

А ето и две кратки филмчета - 1 2

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Мммм, красота :icon_crying: !

Много хубава и интересна тема отвори Ясене!

Само внимавайте докато шофирате и снимате да не стане.... :icon_n_blowup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво бре! Аз съм на Свети Влас и капчица не е капнало нито вчера нито днес. Иначе картинката ми е позната.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Ето малко снимки от това което падна в събота. Времето беше супер за подводници. Мен ме завари точно като отивах към колегата sslavov и след като прекарах около 20-30 мин с пуснати аварийни и всички възможни светлини потеглихме до най-близкото укритие. Снимките са правени в движение от приятелката ми.

 

http://archongtr.hit.bg/DSC00252.JPG

 

http://archongtr.hit.bg/DSC00253.JPG

 

http://archongtr.hit.bg/DSC00255.JPG

 

Добре, че бяхме с :mitsu-smiley: че ако знаете колко коли бяха аварирали :icon_n_evil2: :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малеи това е в младост на бул. Ал. Малинов. Добре че не съм бил в София, не че не ме би градушката на Ябланица в събота. Просто имах чувството че земята и небето са едно цяло. :mitsu-smiley: е колата!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...
И такива:

Стига бе, това да не е за метрото?

 

Между другото, в чужбина, когато се движи такъв извънгабаритен товар отпред и отзад задължително има автомобили със жълти лампи, които предупреждават за извънредната ситуация.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Между другото, в чужбина, ...

 

На снимката в отражението на огледалото се вижда колата, която следва товара - БМВ 5-ца с оранжеви лампи и надпис на покрива. Предполагам, че и отпред е имало пилотен автомобил.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На снимката в отражението на огледалото се вижда колата, която следва товара - БМВ 5-ца с оранжеви лампи и надпис на покрива. Предполагам, че и отпред е имало пилотен автомобил.

Да, грешката е моя. Но ми се струва, че това е по-скоро изключение. На горната снимка с камиона няма ескорт, а той освен че е гигантски надали вдига повече от 60 с тоя хидравлика и определено не е за друго, освен за черен път.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, грешката е моя. Но ми се струва, че това е по-скоро изключение. На горната снимка с камиона няма ескорт, а той освен че е гигантски надали вдига повече от 60 с тоя хидравлика и определено не е за друго, освен за черен път.

Доколкото си спомням само отзад имаше автомобил с жълти лампи, но иначе камиона се движеше с 80 и нагоре, не беше много бавен :rolleyes:

На мен странно ми беше накъде го караха това, защото посоката не беше София, а Пловдив, а като се има предвид че магистралата свършва, хич не си представях тоя камион да продължи да пътува по нормален двупосочен път :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...