Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Въпрос относно бутон


Препоръчано мнение

Здравейте,отскоро имам Митсубиши Грандис 2.4 бензин.Автомобила е невероятен но все още свиквам с него!В тази връзка бих искал да попитам каква е ролята на бутона"HEAT" от дясната страна на волана?Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет това е за печката работи само когато е студено,на топло време не се включва само светва копчето. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет това е за печката работи само когато е студено,на топло време не се включва само светва копчето. :good:

Много благодаря!Мислех,че само дизелите имат печки....А дали има вход за аудио понеже на радиото има и функция AUX.

Редактирано от Asiola
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря!Мислех,че само дизелите имат печки....А дали има вход за аудио понеже на радиото има и функция AUX.

Има

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам,че кабелите и буксата трябва аз да си ги поставя.

 

 

Ако искаш ела до Бургас аз ще ти го поставя ,работа за по малко от час.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш ела до Бургас аз ще ти го поставя ,работа за по малко от час.

Дай инфо. за контакт.Утре заминавам за Слънчев Бряг.Там работя и сигурно ще намеря време,когато и на тебе е удобно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дай инфо. за контакт.Утре заминавам за Слънчев Бряг.Там работя и сигурно ще намеря време,когато и на тебе е удобно.

 

0878444595 Марин.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет това е за печката работи само когато е студено,на топло време не се включва само светва копчето. :good:

А на каква позиция трябва да е контактния ключ и какъв ефект трябва да се очаква?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А на каква позиция трябва да е контактния ключ и какъв ефект трябва да се очаква?

 

Моят сайт

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет това е за печката работи само когато е студено,на топло време не се включва само светва копчето. :good:

.......странно,на моята това копче беше за чистачките подгряването.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...