Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Навигация


Gfotev

Препоръчано мнение

Скапан дисплей, липса на Android OS = не си заслужава парите.

Колега кажи къде и какво да търся.Бях питал в Балкан Стар и ми казаха някаква нереална цена....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В БС могат да ти предложат само заводската навигация, такава ли искаш или китайски аналог?

Ами не знам...Искам да си взема нещо което си заслужава a не после да съжалявам

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Китайските са натъпкани с екстри, но за сметка на това са с ниско качество.

Заводската MMCS пасва идеално и е доста по-надеждна, но пък излиза скъпо, дори да не е купена от БС.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като човек, ползвал и двата вида навигации - китайска и оригиналана, бих казал, че и двете имат своите предимства. Но разликата в цената е в пъти! На китайчето можеш да си с най-новите карти, докато оригиналната е малко мудна история. Представи си мобилна китайска. Можеш да си качваш какви ли не шукаритети. Наличието на ТВ е тъпотия. Сигнала е отврат. Но можеш да закачиш USB. Но 1000 ми се виждат множко. Моята я продадох за 600. Вариант е втора употреба на оригиналата, но гледай да не налетиш на американка. И не се знае, какво е състоянито и. Възможностите ти ще определят, коя е за теб.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Втора ръка оригинална също не е евтина, пък освен това му трябва и кита за навигацията - MZ360180EX. Включва всичко долу на картинката.

 

 

 

 

http://www.socalevo.net/gallery/albums/userpics/15351/Picture%20047~0.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето една ЦЪК за ~ 925лв.(даже има и "Best Offer" можеш да свалиш от цената) може да му пишеш, че вкючва панела, кабелите и кан-бокса. Аз поне така направих като взимах мойта.

Редактирано от DqdoMraz
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се защо си слагате оригиналната навигация като покритието е слабо и реално за навигация е зле. Да функциите на колата се виждат върху дисплея,но ако ще е за сериозен дабъл дин с множество функции и най-актуалната карта на България,може да погледнете ето това бижу ,но приемам критика,че цената е много солена и непосилна за доста от потребителите (1900 лева),но високите стандарти изискват жертви :) .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам фабричната навигация и мога да кажа, че е много добра и си струва всяка стотинка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...