Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Mitsubishi Galant 2500 V6-24 или Subaru Impreza 2.0 16v Awd- 125hp


Препоръчано мнение

:icon_hmm: :drive: Моля за компетентно мнение, колебая се м/у двата автомобила. Като цени са сходни, за съответните години (1997-1999г). Поне на мен до толкова ми стигат силите, не че неискам AVANCE 2003 примерно ...

Доста попрочетох и за двата модела и незнам какво решение да взема в крайна сметка. Като подръжка и издържливост мисля че са еднакви. Като лукс Галанта превъзхожда. И двета трудничко се намират, особенно Галант седан, пълно е с комбита на по 3000-3500 EUR, дори с кожа и автоматик.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Като цяло мисля, че Галант-а е по-доброто решение - макар че това е малко субективен отговор. Качвал съм се на Subaru Impreza и от скоро се сдобих с Галант, от който съм адски доволен - така че поне според мен :mitsu-smiley: Галант е просто :first:. Но все пак ти сам ще решиш коя кола ти допада повече :yes3:. Успех с избора :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Като цяло мисля, че Галант-а е по-доброто решение - макар че това е малко субективен отговор. Качвал съм се на Subaru Impreza и от скоро се сдобих с Галант, от който съм адски доволен - така че поне според мен :mitsu-smiley: Галант е просто :first:. Но все пак ти сам ще решиш коя кола ти допада повече :yes3:. Успех с избора :good:

И аз като Viper ще ти препоръчам Галанта, не само заради лукса, но и заради по-мощния и с по-голям въртящ момент двигател. Това се усеща най-много когато тръгнеш да изпреварваш с този Галант - няма значение на коя предавка си и с каква скорост се движиш, натиснеш ли газта и тръгва моментално да се ускорява. Все пак избора е твой, но най-добре би било да се качиш да покараш малко и двата автомобила, така ще бъдеш абсолютно сигурен, че си направил правилния избор.

Аз имам два Галанта точно с този двигател (2,5 V6) и това съвсем не е случайно :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Охххххххххх и то как ускорява :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: . Един приятел казва - По-добре да имаш мощна кола и да я караш нормално от колкото слабичка и да я юркаш като луд.

Галант-а е символ на комфорт - тои си е лимозина почти :rolleyes:. Но наистина ако имаш възможност - един два теста на двата автомобила мисля, че ще те привлече към правилната страна :mitsu-smiley: :icon_angel: :icon_blush:. Успех :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Импреса не може да се сравнява с Галант, за тази цел Субару си имат друг модел ,който се казва Лагасъ или Легаси аутбек, това купе конкурира Галанта............но не чак толкова успешно и единствения + на Легаси-то е че има 4х4 , а Галанта го няма......но недей да се заблуждаваш ..........това 4х4 в много от случаите е по скоро - отколкото +, защото 1. Легаси 2.2 мотора боксер 136 коня е по слаб ( много при това ) от 2.5 мотора на Галант.......2. повече гори от него или почти същия разход дава , градско към 13 -14 л./100км. колкото и Галанта и 3. системата 4х4 усложнява автомобила и подръжката му доста............и 4. вътре е по спартанско оборудването от това на Галанта.....И като цяло аз бих взел :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви за мненията. :clapping2: И аз сякаш клоня повече към Галант, Субаруто е доста спартанско вътре, даже прекалено. Имам приятел с Subaru - Impreza WRX GC8 2000г.Купето е същото само че е 225 кс., :rijden: върви ужасно много, адски стъбилно в завои. А Галант съм карал и типтроник и механична кутия. Мисля че ще взема това което първо ми изпадне на добра цена в Германия, че ми писна да се движа с италиански кенеф под марката Fiat. На Субару може би най-голямото предимство е, че е 4х4, също и здравината на сглобките и самите детаили в автомобила.

Всичко зависи от mobile.de и autoscout24.de :worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...