Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Кожен салон


eXistenZ

Препоръчано мнение

Аз само да отворя една скоба - чух се вчера с Алекс по други въпроси, пластмасите които споменах ще си ги взема направо от него евентуално може и кожата за ръчката ако ще спести излишни маневри...

 

Разбира се, както ти е удобно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здр.колеги,и поздрави на организиралите се.Браво.

Аз си тарся задна седалка, без облегалка, кремава кожа.

Ако има някой, който продава салона си на отделни части, или е сменил своя с по-запазен и задната му е в повече, да пише на лично моля....!

Редактирано от bacarde
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам бежев кожен салон,разпродавам го на части.някои ако му трябва нещо,може да пише :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш предна лява седалка(шофиорската), дай цена...за задната също искам цена.ако е налична.

Няма да е лошо да пуснеш някоя снимка. Благодаря предварително...!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш предна лява седалка(шофиорската), дай цена...за задната също искам цена.ако е налична.

Няма да е лошо да пуснеш някоя снимка. Благодаря предварително...!

На лични :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, откъде може да намеря такива седалки?

http://prikachi.com/images/925/7832925P.jpg

 

Мечта ми е да сложа две такива, да ги реша в двуцветна кожа и да сложа логото на :mitsu-smiley: в червен цвят на облегалката. Всичко в по-тъмния цвят, си го представям черно, а останалото бяло, но не чак като сняг, а по-скоро слонова кост (но пък не така жълтеещо като оригиналните кожи). Самото лого около 8-9 см в диаметър на 15-ина см под подглавника - над надписа RECARO в правоъгълничето. Според мен ще седи много яко :icon_dance: Корите на вратите пак белички...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, откъде може да намеря такива седалки?

http://prikachi.com/images/925/7832925P.jpg

 

Мечта ми е да сложа две такива, да ги реша в двуцветна кожа и да сложа логото на :mitsu-smiley: в червен цвят на облегалката. Всичко в по-тъмния цвят, си го представям черно, а останалото бяло, но не чак като сняг, а по-скоро слонова кост (но пък не така жълтеещо като оригиналните кожи). Самото лого около 8-9 см в диаметър на 15-ина см под подглавника - над надписа RECARO в правоъгълничето. Според мен ще седи много яко :icon_dance: Корите на вратите пак белички...

 

 

Ненужно скъпи са. НА ВР-ите ги слагат, но струват някакви 200 - 300 лири. Намери един готин кожен салод и предложи бартер на Реконструктора, той има такива.

Редактирано от SLX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, откъде може да намеря такива седалки?

http://prikachi.com/images/925/7832925P.jpg

 

Мечта ми е да сложа две такива, да ги реша в двуцветна кожа и да сложа логото на :mitsu-smiley: в червен цвят на облегалката. Всичко в по-тъмния цвят, си го представям черно, а останалото бяло, но не чак като сняг, а по-скоро слонова кост (но пък не така жълтеещо като оригиналните кожи). Самото лого около 8-9 см в диаметър на 15-ина см под подглавника - над надписа RECARO в правоъгълничето. Според мен ще седи много яко :icon_dance: Корите на вратите пак белички...

 

Andy на моя VR е такъв салона само че това което се червенее, при мен е сиво. От старата ми кола (донора за обръщането), пък имам кожен салон (слоновата кост). Сега голямата ми дилема e с кой от двтата да остане VR-a, след трансплантацията. Хем искам RECARO-то, защото е страшно удобно, особено в завои с тези нагласящи се странични възглавници, хем пък и коженоя има доста предимства, които RECARO-то няма. Съответно няма - странични еърбези, подгряване и електрическо регулиране, дори няма регулиране във височина. Освен това имаме домашни любимци и плюша винаги ще е в косми. При всички случаи накрая ще обявя единия от двата салона за продажба. И все пак черно-сивото и ходи повече като интериор, защото колата е сребриста с тъмно сиво черни джанти. Мисля да затъмня стъклата и ще стане муцка. Ама още един проблем нямам черна жабка, кори под таблото от кола с ляв волан, също и корите на предните врати ще трябва да се преправят или да търся, както и пулта за управление на прозорците ми е слонова кост (трябва черен). Абе изобщо..., като нямаш избор е трудно, ама като имаш е още по-трудно :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина труден избор при тези условия и при наличието на космат любимец. Знам вкъщи какво е и какво стана в колата докато го карах на ветеринар 2-3 пъти. УжаЗ! Даже кучока не е породист, ама си го обичаме.

Кожата се чисти от всичко, има и електрическо регулиране, което е много хубава екстра, подгрев също и възглавници. Ама някак на сива кола светъл салон :rolleyes: Да беше черен... Уфф, много скъпи тия столове. Да ги купя, да купя кожа, ситопечат, да ги дам на майстор ... брррр. Дип че не стават за холна гарнитура, иначе можеше да се метна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина труден избор при тези условия и при наличието на космат любимец. Знам вкъщи какво е и какво стана в колата докато го карах на ветеринар 2-3 пъти. УжаЗ! Даже кучока не е породист, ама си го обичаме.

Кожата се чисти от всичко, има и електрическо регулиране, което е много хубава екстра, подгрев също и възглавници. Ама някак на сива кола светъл салон :rolleyes: Да беше черен... Уфф, много скъпи тия столове. Да ги купя, да купя кожа, ситопечат, да ги дам на майстор ... брррр. Дип че не стават за холна гарнитура, иначе можеше да се метна.

 

 

Ако някой ми предложи черни кори под таблото и тези до конзолата (може би и черна жабка че не знам от десняка дали ще стане на лявото табло) + размяна на шофьорските пултовете за управление на стъклата черен за бежов, евентуално и черни кори на врати (или може и без тях ама ще трябва да изрежа моя предна лява за пулта и да допълня дясна че нали е само едно копче при обръщането на VR4-ката), може да му продам кожата, колкото и да не ми се разделя с нея.

 

http://s5.postimg.org/9cgjej65z/IMG_5374.jpg

http://s5.postimg.org/iliponf1z/IMG_5375.jpg - Това дето се вижда не е скъсано само е натиснато, че бях забравил някъв багаж отгоре на седалакта като ме блъснаха и седя дълго време, което надявам се ще изчезне, като вземе да се сяда пак по седалката и се изпъне кожата...

 

http://s5.postimg.org/rukvyrnxz/IMG_5379.jpg

http://s5.postimg.org/bxm421vjr/IMG_5380.jpg

 

Ето и интериора на VR-a

 

http://s5.postimg.org/b1pmmllvb/DSC_0272.jpg

Редактирано от iskrenkrustev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой ми предложи черни кори под таблото и тези до конзолата (може би и черна жабка че не знам от десняка дали ще стане на лявото табло) + размяна на шофьорските пултовете за управление на стъклата черен за бежов, евентуално и черни кори на врати (или може и без тях ама ще трябва да изрежа моя предна лява за пулта и да допълня дясна че нали е само едно копче при обръщането на VR4-ката), може да му продам кожата, колкото и да не ми се разделя с нея.

 

[/url]

 

Ето и интериора на VR-a

 

 

 

Черни пластмаси под таблото, жабка и барче трябва да имам и мога да ги подаря, ако се навиеш да продадеш на Анди Рекарото. :)

 

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Черни пластмаси под таблото, жабка и барче трябва да имам и мога да ги подаря, ако се навиеш да продадеш на Анди Рекарото. :)

 

За съжаление черните ми трябват при условие че използвам РЕКАРОТО, иначе всичко друго ми е слонова кост, постнах и снимки по-горе, ама може да не си ги видял, защото редактирах съобщението. (офф топик - Довечера ще имаш и снимки на джантите както бях обещал SLX) :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление черните ми трябват при условие че използвам РЕКАРОТО, иначе всичко друго ми е слонова кост, постнах и снимки по-горе, ама може да не си ги видял, защото редактирах съобщението. (офф топик - Довечера ще имаш и снимки на джантите както бях обещал SLX) :good:

 

Разбрах, много добре разбрах. Въпросът е да продадеш рекарото на Анди, който да си ги претапицира с кожа и да им монтира емблеми на облегалките...:D

 

Джанти на 5х114,3 би трябвало да имам поне 4-5 чифта, мерси.

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се отказвам. 2 бона за седалки без възглавници, подгрев и без регулиране ... в кола, която много скоро ще се предлага за толкова пари ... не, благодаря. Ще пропусна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се отказвам. 2 бона за седалки без възглавници, подгрев и без регулиране ... в кола, която много скоро ще се предлага за толкова пари ... не, благодаря. Ще пропусна.

 

 

Е чак пък два бона, къде видя такава цена, толкова ли им искат, аз мойте за два бона веднага ги свалям хехех?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не. Смятам ги на база 250 паунда цена на придобиване, купуване на кожите за тапициране, плюс задната седалка, двата подлакътника, всичките 5 подглавника и 4-те кори на вратите. След това да платя да ги ушият, ситопечат, после да изпънат кожата по места и разходите дори ще подминат 2000. Въпреки това ще са без отопление, без възглавници и ел. реглаж. За вентилация и масаж пък да не говорим. При тази цена трябва да ги "могат" тези работи без масажа.

Моят плюш е захабен. Праха го уж, но нищо и половина. Моята седалка има навика да поскърцва от време на време, а облегалката на пасажера "тупка" откакто купих колата. Рекарото ми харесват като дизайн и плюс горното, затова попитах. Със сигурност SLX няма да види как харча 2 бона за седалки :icon_tongue:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не. Смятам ги на база 250 паунда цена на придобиване, купуване на кожите за тапициране, плюс задната седалка, двата подлакътника, всичките 5 подглавника и 4-те кори на вратите. След това да платя да ги ушият, ситопечат, после да изпънат кожата по места и разходите дори ще подминат 2000. Въпреки това ще са без отопление, без възглавници и ел. реглаж. За вентилация и масаж пък да не говорим. При тази цена трябва да ги "могат" тези работи без масажа.

Моят плюш е захабен. Праха го уж, но нищо и половина. Моята седалка има навика да поскърцва от време на време, а облегалката на пасажера "тупка" откакто купих колата. Рекарото ми харесват като дизайн и плюс горното, затова попитах. Със сигурност SLX няма да види как харча 2 бона за седалки :icon_tongue:

 

Пфу, язък :icon_thumbup:

 

Ако кажеш 2 бона, мисля че мога да осигуря съдействие за оборудването им с масаж и отопление плюс претапициране с желаната кожа, включително корите.

Редактирано от SLX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...