Премини към съдържание

Ресор за L200 2003 год.


Препоръчано мнение

Здравейте!

Карам Мицубиши L200 2003 год.

Преди 2 дни се случи нещо доста неприятно - 2 листа от засен десин ресор се скъсаха и сега трябва да се подменят.

Въпросите ми са следните:

1. Има ли начин де се подменят само листата или трябва де се смени целият ресор?

2. От къде мога да намера ресор на нормална цена - нов или в краен случай 2ра употреба. Цената, която ми предлагат за нов е 880 лв., а втора употреба (но от Pajero) - 300 лв.

3. Проблем ли ще бъде ако сложа такъв от Pajero или задължително да търся за L200

 

Благодаря ви предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На Сливница след като пресечеш Христо Ботев отляво(ако идваш откъм Мария Луиза) има магазин за ресори, на 20-30 м от светофара се пада. Там има и телефони за сервиз и склад някъде в Горубляне.

А иначе при Миша може да намериш цели задни мостове комплект, но от Паджера. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Карам Мицубиши L200 2003 год.

Преди 2 дни се случи нещо доста неприятно - 2 листа от засен десин ресор се скъсаха и сега трябва да се подменят.

Въпросите ми са следните:

1. Има ли начин де се подменят само листата или трябва де се смени целият ресор?

2. От къде мога да намера ресор на нормална цена - нов или в краен случай 2ра употреба. Цената, която ми предлагат за нов е 880 лв., а втора употреба (но от Pajero) - 300 лв.

3. Проблем ли ще бъде ако сложа такъв от Pajero или задължително да търся за L200

 

Благодаря ви предварително!

Правят ги , не е болка за умиране, намират се на ул.Резбарска , близо до Балканстар, но точно срещу входа на сервиза Дачия и Рено, мн. близо до релсите е , пише си ремонт ресьори и т.н.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След кратко чудене и разпитване реших да не си правя експерименти и поръчах чисто нив ресор.

Все пак мисля, че това е най-добрият вариант.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...