Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Смених съеденител комплект скоростите продължават да хъркат особено 2-ра и 3-та при превключване от 1-ва на 2-ра прихърква.Ако избегна 2-ра и включа на 3-та влизат добре ако ги редувам 1-ва 2-ра и 3-та, 2-ра и 3-та прехъркват.ПОМОЩ!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жалко колега .. надявах се да сте сложили грешно масло и с една смяна да си оправите роблема .

 

Да попитам кога и как започна проблема ? След покупката на автомобила , след смяната на съединтеля , постепенно в времето , или , или ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко след като го купих,преди два месеца,и малко буксуване.Странното е че когато е на по ниски обороти е малко по добре,но когато трябва да се изнеса по бързо на светофар втора я забравям не влиза.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм специалист, но от опита който имам си правя извода че проблема е в скоростната кутия. По принцип съм пробвал да карам без съединител, като на определени обороти се извършва превключването между скоростите. При преминаване от по-голяма към по-ниска се подава междинна газ за да се оборотите на зъбчатките. Ти при положение че си сменил съединител и масло в скоростната кутия и проблема си е останал може единствено да си намериш добър майстор и да видите вътре какво става. Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Смених съеденител комплект скоростите продължават да хъркат особено 2-ра и 3-та при превключване от 1-ва на 2-ра прихърква.Ако избегна 2-ра и включа на 3-та влизат добре ако ги редувам 1-ва 2-ра и 3-та, 2-ра и 3-та прехъркват.ПОМОЩ!!!

........имаш проблем със синхронизаторите.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Забелязах,че когато загрее , скоростите влизат малко по-добре.Съмнявам се,че е някоя от помпите ?!? Дали е възможно ? В момента мисля да сменя пластмасата която е на скоростния лост и ако има подобрение ще пиша.Благодаря на всички отзовали се засега.Ако ви хрумне още нещо го споделяйте,ще съм ви благодарен ! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И на мен така ми се струва,смених горната помпа старата малко беше пуснала течност,ефект нулев.явно трябва да се рови в кутията,което е много неприятно.Благодаря за съветите,ако скоро оправя проблема ще пиша.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега ,

 

Педала на съединителя как ти отделя ? Как е като твърдост ? Щом сте сменяли помпа сте го обевъздушили хубаво предполагам .

В най-добрият сличей може системата да губи налягане от някъде . Проверете го преди да сваляте скорости .

Ако стигнете до скорости е хубава да сте си направили сметката предварително .

- Дали има смисъл от ремонт или по добре втора употреба.

- Кои ще ги сваля , качва , ремонтира.

- Колко време ще отнеме ремонта, има ли гаранция.

 

Успех и дано причината да е нещо дребно което всички сме пропуснали.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Педала отделя долу,мек е предполагам че е така когато съединителя е нов.Мисля докато не откаже съвсем нищо да не пипам,казаха ми колко струва един синхронизатор ,отделно труд и тя стана една по добре засега така,пък ако понатам ме изнерви тогава вече престъпвам в действие.Засега това е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...