Премини към съдържание

Букса за крушката на фара


chovek69

Препоръчано мнение

Привет колеги, левия ми фар не свети и когато тръгнах да сменям крушката видях че буксата, която влиза в нея е нагоряла и се разпада. От София съм и ходих до "Италианеца", както и до една автоморга на бул Вл Вазов. Продавали ги били с фаровете заедно и естествено нямаше нито фарове нито букси. От къде мога да намеря такава букса заедно с прилежащите и кабели ? Благодаря предварително !

Редактирано от chovek69
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги, левия ми фар не свети и когато тръгнах да сменям крушката видях че буксата, която влиза в нея е нагоряла и се разпада. От София съм и ходих до "Италианеца", както и до една автоморга на бул Вл Вазов. Продавали ги били с фаровете заедно и естествено нямаше нито фарове нито букси. От къде мога да намеря такава букса заедно с прилежащите и кабели ? Благодаря предварително !

........а крушката цокъла й каква беше?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Купуваш си от първия магазин за авточасти една букса H4 за 2 лв. и си готов. Ако искаш има и керамични, но освен ако не слагаш по-мощни крушки няма смисъл.

Редактирано от Petar_pk
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Купуваш си от първия магазин за авточасти една букса H4 за 2 лв. и си готов. Ако искаш има и керамични, но освен ако не слагаш по-мощни крушки няма смисъл.

 

Супер много благодаря ! Нaистина е H4.

post-12740-085310400 1416077860_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...