Премини към съдържание

Грешки P0170 и P0173


eXistenZ

Препоръчано мнение

Колеги,

Някой сблъсквал ли се е с въпросните грешки: P0170 и P0173 (Fuel trim malfunction bank1 и съответно bank 2). След много гледане на клипове стигнах до извода, че може да имам утечка на някой вакуум. Дали действително е така, или си има някаква особеност на 6А13? Бих се радвал на някакви съвети.

Редактирано от eXistenZ
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Колеги,

Някой сблъсквал ли се е с въпросните грешки: P0170 и P0173 (Fuel trim malfunction bank1 и съответно bank 2). След много гледане на клипове стигнах до извода, че може да имам утечка на някой вакуум. Дали действително е така, или си има някаква особеност на 6А13? Бих се радвал на някакви съвети.

На газ ли я караш? Имаш ли някакъв проблем изобщо или просто се чудиш на грешките който се натрупват. Свети ли ти чека?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това гледа ли го:

http://engine-codes.com/p0170_mitsubishi.html

http://engine-codes.com/p0173_mitsubishi.html

 

Така като чета обяснението предната сонда може да се дърви също .. или свещ някоя или капачка/палец .. абе провери 1 по 1 описаните причини.. горивен филтър сменил ли си ?

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На газ ли я караш? Имаш ли някакъв проблем изобщо или просто се чудиш на грешките който се натрупват. Свети ли ти чека?

 

Колата е на газ да. Грешките ги оправихме, оказа се, че компа на газта не комуникира правилно с компа на колата. По този начин съм карал с някаква стандартна горивна карта. След посещение при Иво Ленков, грешките изчезнаха.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 8 месеца ...

Здравейте, и при мен свети грешка P0170, имам мека връзка на изгорелите газове за смяна, възможно ли е тя да е причината, колата е на газ и доколкото съм забелязал грешката светва когато карам на първа по светофари и задръствания...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 9 месеца ...

А как се оправя грешната комуникация между компа на колата и на газта!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...