Премини към съдържание

Накладки


kkss

Препоръчано мнение

Виж сега,колега,взимаш един МОМЕНТ на Бизон ,почваш да мажеш яко,ако и това не помогне,...........хмммм не знам кое ХАХАХХАХХАХАХАХХА ЛУД ЛИ СИ!?!? К какво да ги залепиш....КУПИ СИ НОВИ,с това шега не бива,...щом са се отлепили,това е знак,че са някой боклук или са вече достатъчно стари

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такива експерименти са си живо самоубийство :icon_doh: Сподели каква марката на накладките?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виж сега,колега,взимаш един МОМЕНТ на Бизон ,почваш да мажеш яко,ако и това не помогне,...........хмммм не знам кое ХАХАХХАХХАХАХАХХА ЛУД ЛИ СИ!?!? К какво да ги залепиш....КУПИ СИ НОВИ,с това шега не бива,...щом са се отлепили,това е знак,че са някой боклук или са вече достатъчно стари

 

 

Разбрах, благодаря за мнението. На 10 000 км са, марката не се сещам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 10 000 км са, марката не се сещам.

Ако марката е Симер, много са изкарали, :) обикновено се разлепят на 2-3 хиляди ..
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен джсега не са ми се разлепяли накладки.А и това със залепването на феродото си е истинско самоубийство,цитирам колегата. :mitsu-smiley:За 30лв.не си заслужава.

Редактирано от james_bond
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...