Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Колеги,лятото си отива и е време да се замислим за зимните гуми на Джиповете ни.Искам в тази тема да поговорим за качествата на различните марки и вашите предпочитания към тях.Аз трябва да купувам нови гумета и ще съм ви безкрайно благодарен,ако споделите вашите впечатления от гумите предлагани на нашия пазар.До миналата година бях с Континентал,сега мисля да опитам с Мишлен, вие какво ще кажете по въпроса?

P.S.Става дума за 265/60-18

Редактирано от Ivo Lenkov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,лятото си отива и е време да се замислим за зимните гуми на Джиповете ни.Искам в тази тема да поговорим за качествата на различните марки и вашите предпочитания към тях.Аз трябва да купувам нови гумета и ще съм ви безкрайно благодарен,ако споделите вашите впечатления от гумите предлагани на нашия пазар.До миналата година бях с Континентал,сега мисля да опитам с Мишлен, вие какво ще кажете по въпроса?

P.S.Става дума за 265/60-18

Във форума има доста обширни теми за зимните гуми.

Доколкото си спомням един колега точно от Мишлен се оплакваше.

Аз лично карам с Bridgestone Blizzak DM-V1, само че предпочитам да са 16", по тясни с по-висок профил. По лесно реже снега. Според мен на сняг е по-стабилна в завой от по-широката гума, защото по лесно се вкопава.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Във форума има доста обширни теми за зимните гуми.

Доколкото си спомням един колега точно от Мишлен се оплакваше.

Аз лично карам с Bridgestone Blizzak DM-V1, само че предпочитам да са 16", по тясни с по-висок профил. По лесно реже снега. Според мен на сняг е по-стабилна в завой от по-широката гума, защото по лесно се вкопава.

Благодаря за мнението колега,очаквам и други да се включат.16 цола няма как да станат на П4.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за мнението колега,очаквам и други да се включат.16 цола няма как да станат на П4.

18 цола съм карал YOKOHAMA, зимни, но не мога да кажа модел, че беше преди години... също много стабилна гума.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

18 цола съм карал YOKOHAMA, зимни, но не мога да кажа модел, че беше преди години... също много стабилна гума.

Привърженик съм на всичко японско,така че мога да опитам с Йокохама или Тойо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.........гумата се казва Бриджстоун Близак МВ-1.....карам с тях другата :mitsu-smiley: и ще заложа на тях, само да посъбера малко фин. знаци... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

препоръчах на прииятел мишелин латитюд тур/с такива съм и аз/ за воло хц90 - 17", той е доволен от тях.

зимни имам бриджстон близак - и съм доволен, но съвсем леко бучат

Редактирано от chasovnik
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро Близака свири леко на мокро.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

........ми аз на моите не съм обръщюл внимание и не съм ги чул.......само знам че са много добри гуметата.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мен на фона на летните континенталки, които бяха тихи 1-2000км и после взеха да свирят на завои, близака са абсолютно безшумни

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...