Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Дядо Галант тв звезда.


Препоръчано мнение

Гледам си аз Революция Z и кво да видя, дядо Галант тв звезда :)

Ето го тук между 28,50-29,30 мин.

http://vbox7.com/play:50ca9c2c3b

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стори ми се леко срамежлив :rolleyes:

А на мен поучукан хахахах, аз го бях доста покарал,ама и преди мен на мой приятел жена му го кара и тя му беше накривила вратите.Иначе оня ден го видях, доста пострадал е още, ама ще надживее доста от по-новите си събратя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да не си бил по чуждо? Гледам някакъв тих район, само твоята кола, няма хора наоколо ... Почваш да ме съмняваш :D . Само сте видели снимачния екип и сте офейкали :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да не си бил по чуждо? Гледам някакъв тих район, само твоята кола, няма хора наоколо ... Почваш да ме съмняваш :D . Само сте видели снимачния екип и сте офейкали :)

От миналата година февруари не е в мен, продадох го, а човека до скоро ми се обаждаше да ми благодари каква кола съм му продал за 1000 лв....Още имам некви сантименти към него, все пак беше в мен почти 15 г

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гледах епизода миналата седмица и видях галанта. Не съм от най-наблюдателните, но това го видях. Имах чувството че е форумен и ще разбера на кого е :-) .

Явно не е форумен, но е попаднал в добри ръце. Заслужава да приключи живота си при някой, който се грижи за него.

Редактирано от Andy Van Der Drift
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гледах епизода миналата седмица и видях галанта. Не съм от най-наблюдателните, но това го видях. Имах чувството че е форумен и ще разбера на кого е :-) .

Явно не е форумен, но е попаднал в добри ръце. Заслужава да приключи живота си при някой, който се грижи за него.

А бе да ти кажа си беше баш форумен доста време, явно е съдба ама в понеделника го видях в Дружба пред Фантастико, доста са го поучукали, ама иначе вътре имаше детско столче , което означава че все още е доста сигурен :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Гледах една реклама тамън и още един галант са го направили ТВ звезда (ама EA_A, комби) даже се вижда софийски номер :)

И понеже може да се сметне като реклама (щото линка е към реклама) го показвам без възможност за директно щракане... само ако го копирате :)

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=zUbFQ2g-0wQ#t=10

Да не се окаже някой от клуба? :)

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Galant-a отдавна е ТВ звезда.

 

:link:

След клипчето с :mitsu-smiley: има още няколко, които също са уникални! :icon_rock: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

След клипчето с :mitsu-smiley: има още няколко, които също са уникални! :icon_rock: :mitsu-smiley:

 

{style_images_url}/offtop.gif
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

А видяхте ли рекламата на няква банка където си пее човек като вземе кредит :icon_doh: . Галантчо е на показ. Даже го преобуват.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А видяхте ли рекламата на няква банка където си пее човек като вземе кредит :icon_doh: . Галантчо е на показ. Даже го преобуват.

Тя вече цял месец се върти .. Тея от банките лъжат, не им вярвай, човека си пее защото кара Галант ..:D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колегата zexer няколко поста по нагоре пусна линк. :)

 

www.youtube.c...UbFQ2g-0wQ#t=10

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 8 месеца ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...