Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Проблем с оборотите


kalisto

Препоръчано мнение

Здравей те , колеги имам "Галант" 1.8 GDI 1999 година автомат с дясна дирекция , от скоро имам проблем с оборотите на двигателя , както си работи нормално в движение при скорост между 80 и 110 кил. рязко оборотите падат светва "Check engine lamp " колата направо забива и двигателя отива да гасне . Когато я угася и след 5 минути я стартирам на ново всичко е ок до следващите 15-20 кил. пробег всичко се повтаря . Проблем ми е , че и софтуера и е на Японски и в моя град не мога да намеря кой да и направи диагностика . Някакви предположения от какво може да е проблема .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кой софтуер бе колега е на японски ??? Да не би тоя дето го пише на централната конзола ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кой софтуер бе колега е на японски ??? Да не би тоя дето го пише на централната конзола ?

Ами да , навигацията ,аудио системата , настройките на климатроника всичко по колата е на японски в Ямбол я карах на два сервиза за диагностика и като я видят дават заден ход и аз сега нямам решение на проблема

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Недостатъчно налягане на горивото..... Тук започва филма.... :icon_dance:

Да разбирам ли че проблема е някъде в инжекцйона

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами да , навигацията ,аудио системата , настройките на климатроника всичко по колата е на японски в Ямбол я карах на два сервиза за диагностика и като я видят дават заден ход и аз сега нямам решение на проблема

 

Малииииии,страшни майстори боже имало из тоя Ямбол,кажи им да си запалят насред центъра до мол-а табелите "Сервиз" и да одат на село да копат карпуза и кукуруз ! Колега,тоя език на таблото няма нищо общо със диагностичния такъв,напиши ги кои са тия тънки специалисти,за да знаят колегите,там да не ходят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега Калисто, отивай при Милен_З да ти оправи колата и не се занимавай с простотии.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега Калисто, отивай при Милен_З да ти оправи колата и не се занимавай с простотии.

Колеги , благодаря ви разбрах, че Милен ще ми реши проблема не се съмнявам ни най -малко в това , само да мога да стигна на ход до Пловдив ако ли не трябва да я качвам на ремарке и право във Филебето

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...