Премини към съдържание

Проблем с часовника и за какво е оранжевото лостче под запалката


Препоръчано мнение

здравейте,нагласям часовника и след минута се нулира сам, как да го сверя? другия ми въпрос е,че под запалката имам едно оранжево лостче,което мърда нагоре и надолу,а реално нишо не разбирам да прави! и още един прост въпрос,отзад не ми светят мигачите,как се сменят крушките понеже не видях никакви панели за сваляне! мерси много

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За часовника, явно ти е включена опцията за сверяване от радиото за това ти се сменя веднага просто изключи тази опция от менюто и си го настрой ръчно. За оранжевото лостче нямам никаква представа какво е, добре ще е да качиш снимка да видим. На последно място за крушките на задните стопове се сменят като се сваля целия стоп, той е на едни щипки просто трябва внимателно да го издърпаш, като може да си помогнеш с някакъв лост от мек материал и внимаваш да не надраскаш боята.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравейте,не е УСБ , а оранжево лостче като прекъсвач, за надолу и нагоре, но като го натискам нищо не става!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Здравей, съжалявам за късния отговор но за да изключиш радиосверяването на часовника трябва да натиснеш няколко пъти копчето MENU на радиото докато не ти се появи надпис "CT ON", трябва със стрелките да го промениш на "CT OFF".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...