Премини към съдържание

Малко помощ за Lancer 2008


Препоръчано мнение

От известно време ми се загуби левия канал на CD-то. Когато работи радиото, всичко е на ред, но когато свири аудио CD или CD с МР3-ки свири само отдясно.

Няколко пъти при попадане в дупка или по остър завой, левият канал са появява и при следващо сътресение отново изчезва. Принципно мога да си го оправя, но не мога да намеря темата, в която бе обяснено как се сваля радиото.

Дали е изтрита или преместена някъде, но не я откривам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По въпроса с щипките имам избор.

Ако всичко мине нормално ще си оправя аудиото, но ако нещо се счупи ще кажа на жената, че трябва да се смени с двоен дин и така ще си имам мултимедия с DVD и цифрова телевизия в колата. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rolleyes.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Това със CD то е фабричен дефект. Понякога работи само левия канал понякога само десния канал. 6 пъти се разправях в Балкан Стар за това. Смениха ми радиото след 1 година пак се появи. Решението е много просто удари таблото над радиото и тръгва :D . Аз лично си монтирах aux кабел и забравих за дискове.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това със CD то е фабричен дефект. Понякога работи само левия канал понякога само десния канал. 6 пъти се разправях в Балкан Стар за това. Смениха ми радиото след 1 година пак се появи. Решението е много просто удари таблото над радиото и тръгва :D . Аз лично си монтирах aux кабел и забравих за дискове.

 

Студени спойки. Намираш разбирач и ти решава проблема. Попитай DJ. Той има координатите на специалист в близост до мол Парадайс в София.

Редактирано от kesten
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...