Премини към съдържание

Здравейте


Препоръчано мнение

Здравейте искам да попитам като бъдещ собственик на Mitsubishi Galant 2.0 Tdi искам да ви попитам мога ли да сложа по-голям двигател в коша на този модел и ако мога да ме упътите по правилният път.Има ли такъв двигател който да отговаря на изискванията ми.Естествено без да преувеличаваме нещо от порядъка на 150-180 коня мотор.

 

 

Искам също така да попитам за чип-тунинг на тия 90 коня,дали може да се сложи или да се смени турбината с по-голяма.

 

 

Благодаря предварително

Редактирано от Goliath
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колега. Този тип двигател на Галанта не позволява чип тунинг. Има тема, в която се обяснява защо е така. А за по голяма турбина забрави или рискуваш най - малкото да спукаш главата. А за по-голям мотор можеш, но дали си заслужава разправията, нервите и парите.... Поздрави :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има и с повече от 150-80. В 6 развъдника ринат с копита 280 расови жребеца, ама се хранят с бензин за твое съжаление.

При галант нямаш вариант много коне с нафта.

Редактирано от Andy Van Der Drift
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да попитам като бъдещ собственик на Mitsubishi Galant 2.0 Tdi искам да ви попитам мога ли да сложа по-голям двигател в коша на този модел и ако мога да ме упътите по правилният път.Има ли такъв двигател който да отговаря на изискванията ми.Естествено без да преувеличаваме нещо от порядъка на 150-180 коня мотор.

 

 

Искам също така да попитам за чип-тунинг на тия 90 коня,дали може да се сложи или да се смени турбината с по-голяма.

 

 

Благодаря предварително

 

Покарай го няколко месеца, може да ти хареса.

Ако не, сменявай.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...