Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Ламбда сонда?


Препоръчано мнение

Моля ви кажете кой номер ми е ламбда сондата понеже колата е каризма гди 125 к.с 24.08.99г а по каталог тая сонда която ми казват е DOX-1359 а в амазон и и беи я дават до 02.99г

номера на рамата е XMCLNDA2AYF006213

9644 352

Благодаря предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

0 258 005 110 е оригиналната ти /Bosch/. Това горе е Denso, и също става за твоята кола.

А това 08.99г. го забрави и спокойно гледай по каталозите за 98г. Ще ти е по-лесно.

Редактирано от Dell
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

0 258 005 110 е оригиналната ти /Bosch/. Това горе е Denso, и също става за твоята кола.

А това 08.99г. го забрави и спокойно гледай по каталозите за 98г. Ще ти е по-лесно.

Благодаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 години ...

Здравейте колеги, ще използвам темата ламбд сонда, но за 1,6 90 кс каризма рама № XMCLNDA1AWF027078 въпросът ми е дали може да се сложи универсална на Бош - цена около 100-120 лв, с газов инжекцион е колата, някой слагал ли е, има ли отклонения при работата на колата - по-висок разход, обороти, нормално ли работи или да се напъвам за тая от 260 лв от Бош за колата? Какъв е опитът ви?

Благодаря Ви.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...