Премини към съдържание

Здравейте,нов съм при Вас.


Препоръчано мнение

От 2 юни 2014г. съм соственик на Каризма 1,6 98 к.с. Благодаря за форума Мицубиши. "Нов" шофьор съм и не разбирам нищо от автомобили. Моят човек каза: "това е автомобила за теб, ще караш и само гориво ще наливаш". Надявам се да е така. Имам два въпроса:

-от гърловината на резервоара при отварянето му излизат пари под налягяне/нормално ли е-след движение/

-ръждясала е "ваничката" под капачето за зареждане на резервоара, просто има две дупки от ръждата - може ли да тръгне от там ръжда и навън?

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От 2 юни 2014г. съм соственик на Каризма 1,6 98 к.с. Благодаря за форума Мицубиши. "Нов" шофьор съм и не разбирам нищо от автомобили. Моят човек каза: "това е автомобила за теб, ще караш и само гориво ще наливаш". Надявам се да е така. Имам два въпроса:

-от гърловината на резервоара при отварянето му излизат пари под налягяне/нормално ли е-след движение/

-ръждясала е "ваничката" под капачето за зареждане на резервоара, просто има две дупки от ръждата - може ли да тръгне от там ръжда и навън?

Добре дошъл колега!Хиляди безаварийни пожелавам!

Относно съскането и парите-да нормално е ,не се притеснявай!

Тази "ваничка" по принцип е гумена,ако съм разбрал правилно за кое говориш.Погледни я пак добре,под капачката(която е на винт) трябва да имаш едно гумено легенче....А може би имаш предвид самото купе зад външния капак???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл колега!Хиляди безаварийни пожелавам!

Относно съскането и парите-да нормално е ,не се притеснявай!

Тази "ваничка" по принцип е гумена,ако съм разбрал правилно за кое говориш.Погледни я пак добре,под капачката(която е на винт) трябва да имаш едно гумено легенче....А може би имаш предвид самото купе зад външния капак???

Благодаря за бързият отговор."Ваничката "е гумена,ама от там където започва гърловината на резервоара-е там ми прилича на ваничка,под гумената ваничка.Там ми е ръждясала-направих си две дупки с пръст в нея.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И моята беше изгнила направо там :) вероятно от разливания бензин когато се зарежда.

 

Налягането е нормално и е факт че ти е здрав резервоара и гумената тръба до него тоест не изпускат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте и от мен! И аз съм нов тук, за момента все още нямам Mitsubishi но правя всичко възможно да се сдобия с една Каризма :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен! И аз съм нов тук, за момента все още нямам Mitsubishi но правя всичко възможно да се сдобия с една Каризма :)

Здравей,добре дошъл в клуба на Mitsubishi макар още и без кола от тази марка.Карал съм Lancer 92 година 4 години от който бях много доволен ,в момента от 2 години и няколко месеца карам Carisma 1.6 седан ,след Фейслифта като на аватара ти и също съм доволен до момента макар и доста европейзирана ,смея да кажа че не отстъпва по нищо на изцяло японските модели !Пожелавам ти успех с избора на автомобил . :drive: :rulez: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти колега! Не случайно съм сложил този аватар на седан, точно седан искам да си взема - хечбеци колкото искаш иначе :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега ,да ти кажа понеже старият ми Лансър беше хечбек и бях много доволен от практичността му търсих и Каризма хечбек ,но ходих до Германия и там избирах и като видях моята се влюбих :drive: :mitsu-smiley: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да честитя придобивката на колегата Георги Станчев ,макар и със закъснение ,да си жив и здрав колега ,със здраве да си караш колата и много безаварийни километри ! :drinks: :icon_clap: :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте, колеги и аз съм нов при вас.

Днес се сдобих с Каризма.

Искам да ви благодаря за форума.

И за въпросите и отговорите които давате.

Благодарение на вас съм сигурен че съм направил най-добрия избор.

Само безаварийни километри на всички и мн здраве.

Благодаря ви.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Страхотното седанче но съм забравил да пусна тото... http://www.cars.bg/c880305

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...