Премини към съдържание

Инфо?


Препоръчано мнение

Здравейте, колеги, ще може ли някой да ми каже къде да си намеря инфо за черупката като въведа VIN-а? Търсих във форума и намерих само този сайт "http://www.dsm-garage.ru" само, че тук не намерих много интересни неща :icon_blush: . Та някой ако знае моля да помага :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги, ще може ли някой да ми каже къде да си намеря инфо за черупката като въведа VIN-а? Търсих във форума и намерих само този сайт "http://www.dsm-garage.ru" само, че тук не намерих много интересни неща :icon_blush: . Та някой ако знае моля да помага :)

Мисля, че не е много коректно да наричаш който и автомобил на Митсубиши "черупка".

Какво по-специално те интересува?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че не е много коректно да наричаш който и автомобил на Митсубиши "черупка".

Какво по-специално те интересува?

 

Аз така викам на много коли :D Но за мен това е уважение към колата :mitsu-smiley: :first: . Та интересува ме по-точно каква е кубатурата на двигателя и колко конски сили е? Ако ти трябва VIN - JMBLNC12AEU404963

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама тя била антика бе 84ти набор :D

1.5 е двигателя, то си пише там.... За мощността...не съм сигурен но мисля че е 75 коня /има и почти същата 70 коня - не знам каква е разликата/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хахах :D . Аз за това и казвам "черупка", но го кавам с ъважение :yes3: :rulez: . BAlexandrov благодаря! Аз за двигатела видях, че е 1500 кубика но по-се интересувам от kw-четата :icon_blush: . За да знам с какво разполагам под капака (как прозвуча все едно че са 250 кончета :rolleyes: ). И все пак ако някои знае точно за какви кончета си говорим за тази антика, моля да пише! А, и друго се сетих - понеже сам решил да и слагам ел.стъкла и вече сам прекарал кабеляците, та остава ми да си намеря копчета само. Искам да си сложа на дръжките на вратите копчета, за което ще трябва да си търся направо други дръжки. Та някой (макар че силно се съмнявам :icon_blush: ) да знае от каква кола ще станат такива дръжки? Аз ще ходя да търся по моргите, но все пак някой ако знае нещо моля да ме улесни пък ще почерпя на някое събиране на фен клуба :drinks: :D .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...