Премини към съдържание

Лагер главина за Галант-99г.


Препоръчано мнение

Моля лагера да бъде здрав,защото вече колега от форума ми изпрати две, при положение че му върнах първата не знам защо втората която получих е ръждясала и лагера свири 9та симфония на Бетовен!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не се занимавай с втора употреба. Аз сложих преди 3 години преден втора употреба и след 5-6 хил. км получи луфт, а след още 2-3 започна да бучи. Тогава ми бяха за смяна и двата и по финансови причини купих един Koyo за 155 лева и една главина втора радост.

Заден бих сложил втора употреба, т.е. бих рискувал, но предната си иска много умения и втори път няма да сложа стар лагер. Имам тема за купуване на нов лагер, взет от някой и не го е ползвал. Явно не става така :rolleyes:

Има вариант нов на 80 лева и на 160 лева. Вторият би трябвало да е Koyo. Дали е така - нямам представа. Ще се спра на първия :) Отлагам, защото не карам много. Но ти ако си караш, направо взимай нов и приключи.

Редактирано от Andy Van Der Drift
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не се занимавай с втора употреба. Аз сложих преди 3 години преден втора употреба и след 5-6 хил. км получи луфт, а след още 2-3 започна да бучи. Тогава ми бяха за смяна и двата и по финансови причини купих един Koyo за 155 лева и една главина втора радост.

Заден бих сложил втора употреба, т.е. бих рискувал, но предната си иска много умения и втори път няма да сложа стар лагер. Имам тема за купуване на нов лагер, взет от някой и не го е ползвал. Явно не става така :rolleyes:

Има вариант нов на 80 лева и на 160 лева. Вторият би трябвало да е Koyo. Дали е така - нямам представа. Ще се спра на първия :) Отлагам, защото не карам много. Но ти ако си караш, направо взимай нов и приключи.

Преди 26000км горе долу сложих преден закупен за 50лв. но човека го свали от колата, нямаше ръжди въртеше се мазно като нов още си го карам,та сега рекох да купя от форума нали УЖ си имаме доверие тук а то.....................А

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Никой не знае кога ще зафучи след като е каран и ти го продаде. При него може да не е фучал, но при теб да се случи след 2 месеца. Има неща, които позволяват втора употреба (като компютър с окабеляване, вентилатор за парното, някое копче, нещо липсващо в твоята кола, но си има неща дето се искат нови.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сагата приключи днес в магазин АУТО-КЕЛЛИ или както и да е името му.Само лагер без главината STARLINE-75лв.с 2г.гаранция,малко шум пред блока и всичко заспа.БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА ПРЕДЛОЖЕНИЯТА!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...