Премини към съдържание

Каризмата ми чука


marl0n

Препоръчано мнение

Здравейте колеги!

 

Имам един доста дразнещ проблем, а именно колата чука/пука отпред (по-точно отпред в дясно). Интересното е, че когато мина през някоя дупка това чукане/пукане не се чува, но появи ли се някой легнал полицай примерно...чук, щрак, пук.

Закарах старата дама на сервиз да я видят (във Варна, Трошево зад Shell-a), момчето каза "...нямаш проблеми брат. Колата е здрава като танк. Тампони, шарнири всичко е ОК. Само биалетките са за смяна.",но нямало гаранция, че ще спре да чука.

Моля кажете дали някой от вас се е сблъсквал с подобен проблем и ако да, как го е решил.

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic2: :tidavidish: Извинявай колега,но не можах да се сдържа като видях заглавието на темата ти и текста...Изглежда "старата ти дама" си пада по легнали полицаи... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic2: :tidavidish: Извинявай колега,но не можах да се сдържа като видях заглавието на темата ти и текста...Изглежда "старата ти дама" си пада по легнали полицаи... :)

 

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Извинявай колега, но не виждам кое е смешното в случая.

Може и да си прав, че старата ми дама може да си пада по легнали полицаи, но тази твоя констатация не помага с тропането!

Благодаря все пак :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега ,

 

Първо си смени биалетките . Ако след това чукането продължи си провери каретата и полуоската , може на тях да се дължи .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

И при мен е така,от тампоните на макферсона е ,аз бях ги сменял но явно с ментета защото се разлопаха пак много бързо,инъче към 55лв.на бройка бяха

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колата чука/пука отпред (по-точно отпред в дясно). Интересното е, че когато мина през някоя дупка това чукане/пукане не се чува, но появи ли се някой легнал полицай примерно...чук, щрак, пук.

 

Ей това чукане чаках ..:D

Ако "старата дама" е колата от снимката, чукането ще спре временно с нови тампони и лагери на макферсъна и след време пак ще се появи, конструктивна грешка е това окачване, с пластмасови лагери и плаваща тарелка на пружината ..:)

Проблема се решава трайно с преминаване към тампони с метални лагери от по старите дами (Каризми) ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...