Премини към съдържание

мога ли да попитам?


bate_pleven

Препоръчано мнение

здравейте извинявам се че отварям нова тема (бяхте ми направили забележка за тези неща),но много се интересувам по един такъв вапрос:GALANT-а ми задните спирачки са БАРАБАНИ и ужасно ма дразни този факт имали някакъв шанс да ги променя с ДИСКОВИ? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравейте извинявам се че отварям нова тема (бяхте ми направили забележка за тези неща),но много се интересувам по един такъв вапрос:GALANT-а ми задните спирачки са БАРАБАНИ и ужасно ма дразни този факт имали някакъв шанс да ги променя с ДИСКОВИ? :mitsu-smiley:

Мирослав може да ти каже най-точно дали можеш да сложиш дискови спирачки отзад, а аз мога да ти дам такива втора употреба, ако промяната е възможна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мирослав може да ти каже най-точно дали можеш да сложиш дискови спирачки отзад, а аз мога да ти дам такива втора употреба, ако промяната е възможна.

мерси за информацията :drinks: а да ми кажеш как мога да намеря този Мирослав?????

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

мерси за информацията :drinks: а да ми кажеш как мога да намеря този Мирослав?????

Не е нужно да го търсиш, той е тук, във форума.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

могат да се заменат барабаните с дискове,но трябва да се промени малко отзд окачването.Трябва да се сменят главините.Успех :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

могат да се заменат барабаните с дискове,но трябва да се промени малко отзд окачването.Трябва да се сменят главините.Успех :good:

един приятел прави тази процедура на мазда 323 но резултата беше плачевен първо смениха целия заден мост и второ колата се оказа без задни спирачки. Та според мен ако не е наложително не се захващай с това.или по накратко цялата процедура си бая сложна и скъпа

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...