Премини към съдържание

Colt 99-та година гасне


Препоръчано мнение

Здравейте. От няколко дена имам проблем с моята кола - Colt 99-та година 1.3 бензин

Проблемът е, че падат оборотите и гасне колата. Не се появява винаги, но ходих в два сервиза и нищо не свършиха.

До вчера проблемът беше, че когато е изключена от скорост или на светофара или на завой, оборите падат и колата изгасва. Трябва псотоянно да натискам газта за да не загасне.

Сега сутринта дори не мога да запаля. Стига до 400 оборота някъде и започва да се дави и пак загасва.

 

Най-големият проблем е, че колата ми трябва оправена до довечера тъй като ще пътувам утре сутринта.

Можете ли да ми препоръчате някой майстор в София, който да работи днес и да я погледне ?

 

Благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лоша работа за празниците без кола,трябваше да оправиш проблема по-рано. Днес е разпети петък и едва ли ще намериш някой да работи ,но пробвай да се обадиш на Пламен тел. го има в профила му . Може да се смили над теб, много кадърен майстор и честен човек .Трябваше веднага при него да отидеш но.... Успех :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мина ли по веригата делко, капачка, палец, кабели, свещи?

 

Много съм бос на тема коли :)

 

 

Иначе сега успях да я запаля и си работетеше всичко нормално. Абсолютна магия. Явно след празниците ще я оправям.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На твое място не бих рискувал да поемам на дълъг път, може да останеш някъде...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...