Премини към съдържание

Голям съм карък


novak

Препоръчано мнение

Днес сутринта, като отивах към Балкан Стар, да ми погледнат двигателя, заради оборите на празен ход, ударих предната лява гума в бордюр с 20-тина км/ч. Да гледам къде е входа, не гледах пътя, да се е*а в каръка :icon_blush: Спуках гумата, но дали съм успял да счупя нещо по-сериозно, ще кажат от сервиза.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес сутринта, като отивах към Балкан Стар, да ми погледнат двигателя, заради оборите на празен ход, ударих предната лява гума в бордюр с 20-тина км/ч. Да гледам къде е входа, не гледах пътя, да се е*а в каръка :icon_blush: Спуках гумата, но дали съм успял да счупя нещо по-сериозно, ще кажат от сервиза.

Лошо, мисля че само до гума ще опреш :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Говорих с Иво Лаков преди малко - няма проблеми по окачването :D Много здрава тая коля :mitsu-smiley: :first:

За празния ход каза, че не отивал ток към моторчето за прания ход и сега търсят къде точно е проблема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрава, здрава, ама след удар в бордюр ми избяга наклона на едното колело и на реглажа не можаха да ми го оправят :mad: , а джантата само беше одраскана!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Пак да се оплача :icon_censored:

Днес следобяд към 18 без нещо си взех колата от фирмата, дето ми сложи алармата, пътувам си и минавам през Руски паметник в посока Мола. Вали леко, асфалта е мокър. Минавам първия светофар и се пускам надолу. Гледам пред следващия има опашка, намалявам и спирам. Чакам и тъкмо ще потеглям и фрасс - един Пасат комби с пет човека вътре ме удря отзад. Ударът не беше много силен, на мен леко ми е изкривена бронята и леко счупен задния десен фар, ама Пасата яко се сгъна. Добре, че нямаше пострадали.

Два часа точно чакахме, докато успеем, да се свържем с КАТ. На края точно, като успях, да се свържа и докато говорех с дежурния, дойде патрулка. Оказа се, че на десетина метра пред нас имало друга катастрофа и те са ги повикали.

Писаха му акт на дугия шофьор за несъобразена скорост. Дадоха ни и на двамата по едно копие от протокола за щетите. Сега ще трябва, да проверя, дали ЛевИнс (там му е гражданската на дугрия), ще ме прати в техен сервиз или ще ми платят фактура, от сервиз по мой избор.

Препоръчайте добър тенекеджия, в случай, че ме оставят да избирам.

 

Ето и малко снимки: http://mladen.orbitel.bg/crash/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...