Премини към съдържание

Тампони за Спейс Стар 1,9 DID


Препоръчано мнение

Здравейте колеги от форума!

От около една година карам Звездичката. Сега ми се появи проблем с износени тампони. Никъде не мога да ги намеря за сега. Трябва ми някой сайт, където да се намерят тия тампони.

Дайте някой сайт извън България, пък може и тук да е. Става въпрос за тампони, държащи двигателя отдолу. Знам им каталожните номера MR554017 и M611143.

Ще съм Ви благодарен ако някой може да ми помогне. Оказа се при предния ми проблем, че колага е от някаква лимитирана серия и не може лесно да се намерят части.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги от форума!

От около една година карам Звездичката. Сега ми се появи проблем с износени тампони. Никъде не мога да ги намеря за сега. Трябва ми някой сайт, където да се намерят тия тампони.

Дайте някой сайт извън България, пък може и тук да е. Става въпрос за тампони, държащи двигателя отдолу. Знам им каталожните номера MR554017 и M611143.

Ще съм Ви благодарен ако някой може да ми помогне. Оказа се при предния ми проблем, че колага е от някаква лимитирана серия и не може лесно да се намерят части.

Здравей,колега,аз си взех тампони за звездичката от магазин-Nipparts,не му правя реклама ,но досега каквото ми е потрябвало го имат и е на добри цени :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колега,аз си взех тампони за звездичката от магазин-Nipparts,не му правя реклама ,но досега каквото ми е потрябвало го имат и е на добри цени :mitsu-smiley:

 

Оказа се, че тези тампони не се намират лесно. Доставят се от "незнам си къде" и ми искат по 100-200 лева единия. Вижда ми се нелогично и незная какво да правя. Хора помагайте :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се, че тези тампони не се намират лесно. Доставят се от "незнам си къде" и ми искат по 100-200 лева единия. Вижда ми се нелогично и незная какво да правя. Хора помагайте :)

 

Колега,

 

Пробва ли по автоморгите и обявите в сайтове за автомобили (обяви на 1,8 на части) да намериш тампоните? Най-добре е на място да ги огледаш дали не са износени или напукани, преди да ги вземеш!

 

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли опасно точно тези части да са употребявани и да са втора употреба?

Някой знае ли дали имат аналози? Нали двигателя бил на Волво, нещо от там не може ли да се намери?

 

Колега,

 

Пробва ли по автоморгите и обявите в сайтове за автомобили (обяви на 1,8 на части) да намериш тампоните? Най-добре е на място да ги огледаш дали не са износени или напукани, преди да ги вземеш!

 

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли опасно точно тези части да са употребявани и да са втора употреба?

Някой знае ли дали имат аналози? Нали двигателя бил на Волво, нещо от там не може ли да се намери?

Виж тук:http://partsale.eu/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

има ги тампоните в сайта, но по отношение на цената идва по-скъпо отколкото ако се поръчат през официалния вносител на Мицубиши за България. Не се знае от къде са частите, дали ще дойдат, нито дали ще паснат.

 

Виж тук:http://partsale.eu/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

има ги тампоните в сайта, но по отношение на цената идва по-скъпо отколкото ако се поръчат през официалния вносител на Мицубиши за България. Не се знае от къде са частите, дали ще дойдат, нито дали ще паснат.

Това беше само за да си свериш цените със тези от магазините във Варна :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това беше само за да си свериш цените със тези от магазините във Варна :mitsu-smiley:

Малко безсмислено е това, защото то цени да исиаш - като цветовете на дъга.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли опасно точно тези части да са употребявани и да са втора употреба?

Някой знае ли дали имат аналози? Нали двигателя бил на Волво, нещо от там не може ли да се намери?

 

Уви, колата на баща ми е Мазда и модела на алтернативни тампони и нови му струват 600лв + 1 месец чакане, а неговите бяха тотално заминали. Поради това си намери втора ръка. Единият от тях е много запазен, но другият му го пратиха напукан, но общата цена не мина 100лв.

Така че зависи колко са запазени и колко пари имаш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А да ти няправят от полипропилен пита ли? И аз имам същият проблем с предният тампон 1.9 did. Колега а имаш ли някакво тропане???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги намерих на 115лв. оригинален преден тампон. Поне на мен ми трябва само преден но се чака 1-2 седмици за доставка. Ако някой иска мога да попитам и за другите :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...