Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Може ли да се форсира на желаните обороти на Д и да държа на спирачката и след това да пусна спирачката за по добър старт.Вредно ли е за нашите автоматици.Гледам тестове на новите коли по една телевизия и автоматиците така стартират когато ги измерват 0-100 км.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На това, което описваш му викат "Launch control". Мицубиши с такава екстра не знам да има, нека някой ме поправи ако греша. Това което ти искаш да напрвиш, няма да се получи.

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да се форсира на желаните обороти на Д и да държа на спирачката и след това да пусна спирачката за по добър старт.Вредно ли е за нашите автоматици.Гледам тестове на новите коли по една телевизия и автоматиците така стартират когато ги измерват 0-100 км.

 

Е, аз така правя. :) Той торка почва да се заключва след някви обороти, но не съм тествал точно на колко. Ако не прекаляваш, нямаш проблеми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На това, което описваш му викат "Launch control". Мицубиши с такава екстра не знам да има, нека някой ме поправи ако греша. Това което ти искаш да напрвиш, няма да се получи.

Ако имаш ево или галант с чипсет 7202 или 7203 мога да ти дам ром с ланч контрол:-). Ма автоматикът е кофти, след 3000 оборота се заключва торка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи до 3000 оборота не е проблем,така ли

Каква е колата, все пак? Колко често ще се "стартира"?

 

Малко вероятно е на 3000 оборота да удържиш колата неподвижна.:icon_thumbup:

 

 

Редактирано от SLX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Да не отварям още една тема за стар автоматик.

Колко стар автоматик мога да си взема без да имам грижи за 2-3 години? Трябва ли веднага да сменям масло?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам ауто митсубиши еклипс 2г 4х4 турбо старта е уникален не трябва ланч.

Редактирано от overboost
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Старта ти е добър заради 4х4.

 

Дори с предно предаване с ауто кутия старта винаги ще бъде по добър отколкото с ръчна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...
  • преди 3 месеца ...

Дори с предно предаване с ауто кутия старта винаги ще бъде по добър отколкото с ръчна.

Какво имаш предвид под старт? Ако имаш предвид ускорението от 0-100 например, бъркаш се. С ръчната кутия ще направя по-добро ускорение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...