Премини към съдържание

Стабилизираща щанга


vlao

Препоръчано мнение

Първо здравейте,

 

От скоро имам Галант и с очудване открих че нямам стабилизираща щанга.Казаха ми че не е проблем ако си я набавя втора употреба ,ама като не знам как трябва да изглежда вече сменям пета и тя не пасва .МОЛЯ ви ако някои има как да помогне щте сам краино благодарен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Би помогнало малко ако кажеш все пак какъв ти е Галанта, а ако дадеш и номера на рамата вече ще е съвсем сигурно :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

до голяма степен ме успокои :good: ама аз някаде мога ли да видя предната че да знам как изглежда?

:icon_confused:

Ако се чувстваш много успокоен, ще ти кажа само че датата на производство на Галанта ти е 3.4.1993 г.

:icon_bye: Здравей наборе!

 

 

При твоя автомобил няма стабилизираща щанга на задното окачване, иначе за автомобилите които имат схемата е следната:

Как разбираш дали има или не? В CAPS показва и за неговия, и за моя E52A че има. Не знам моя дали има, но ще проверя. И друг път съм виждал описани различни варианти на възлите, а не реалните, които има автомобила...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ахаа след като го избереш то тогава се сеща да покаже че всъщност няма такова нещо :icon_doh:

Да така показва и за моя и за неговия, а за един E54A дава че има :)

 

Тази програма не спира да ме учудва с неинтуитивния си интерфейс изглежда като правена преди 10 години от индийци... :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ясно е това че е 16 битова, и имаше една версия в която само бяха оправили някой проблеми в съвместимостта с 32 битовите Windows ама...Резил общо взето! 15 г. да не направиш нова версия...

Има мноого какво да се желае от интерфейса, схемите са в ужасен формат - сякаш са растеризирани от оригинални чертежи, но защо са растеризирани изобщо като векторни ще заемат по-малко място и ще са далеч по-качествени, защо са разстеризирани с толкова ниско качество? Формата в който е базата данни е неадекватен също - компресира се някъде 3-4 към 1 - тоест данните вътре изобщо не са компресирани.

8 GB отдавна не е нещо особено - това е един двуслоен DVD диск, а в общия случай ти трябва само един от вариантите - аз имам Дженерал едно CD, за Европа едно за по-стари, 3 за по-новите и 1 за 2003-2005... Това прави общо доста под капацитета на един обикновен DVD диск.

 

Изобщо...."странна" работа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...
Първо здравейте,

 

От скоро имам Галант и с очудване открих че нямам стабилизираща щанга.Казаха ми че не е проблем ако си я набавя втора употреба ,ама като не знам как трябва да изглежда вече сменям пета и тя не пасва .МОЛЯ ви ако някои има как да помогне щте сам краино благодарен

колега,със сигурност трябва да имаш стабилизираща щанга, ако все още не си си намерил ми се обади, имам такава тел.0899994381 :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От същия модел Галант ли е, защото ако е от друг модел (или двигател) няма смисъл да се променя окачването, те японците са го сметнали най-добре как трябва да бъде..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз в същност намерих вече щанга и я сложих.Но да ли е от същия модел :mitsu-smiley: не знам,пасна добре и нямам проблеми засега с нея.На купето ми имаше биалетки и направо си я монтирах.Мерси все пак. :icon_thumbup: .Ти само щанга ли имаш или и други части,че вчера долових някакъв шум от скоростната кутия :icon_hmm: и може би ше ми се наложи да я сменям :icon_blush: незнам.Аз когото разбера ще се допитам до вас задължително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...