Премини към съдържание

Аларма за Galant-a?


novak

Препоръчано мнение

Експериментално установих, че моят Galant няма аларма, а такава е необходима за каското. Препоръчайте марка и сервиз, в който ще я сложат качествено.

 

Сори, ако това е обсъждано, но не можах, да намеря такава тема. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Експериментално установих, че моят Galant няма аларма, а такава е необходима за каското. Препоръчайте марка и сервиз, в който ще я сложат качествено.

 

Сори, ако това е обсъждано, но не можах, да намеря такава тема. :icon_blush:

Колега, аз имам сервиз, монтираме автоаларми, но съм ти далечко - в Ямбол съм. Иначе ти гарантирам, че алармата ще бъде от най-добрите, перфектно монтирана и на неочаквано ниска цена.

Имаме още един човек в този клуб, който професионално се занимава с автоаларми, tatko, обади му се, той ще ти свърши работа.

Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Здравей колега,аз съм от Варна и може би ще имам път към Ямбол,за колко време бихте монтирали аларма?

 

 

 

 

 

 

Колега, аз имам сервиз, монтираме автоаларми, но съм ти далечко - в Ямбол съм. Иначе ти гарантирам, че алармата ще бъде от най-добрите, перфектно монтирана и на неочаквано ниска цена.

Имаме още един човек в този клуб, който професионално се занимава с автоаларми, tatko, обади му се, той ще ти свърши работа.

Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,аз съм от Варна и може би ще имам път към Ямбол,за колко време бихте монтирали аларма?

Ориентировъчно за около 2-3 часа. Ако някой ти каже, че може да монтира аларма за по-малко време, значи няма да я направи както трябва. Досега сме монтирали аларми на 4 Галанта като твоя, знаем кое как се прави, но си трябва време, за да се направи като хората.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...