Премини към съдържание

Шарнир за Space Runner


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

За много години - бъдете здрави и усмихнати.

 

От известно време се опитвам да си намеря точния шарнир за space runner-a. Още на предишната смяна се установи, че има два различни модела шарнири, който се предлагат - разликата единствено е в разстоянието посочено в картинка с "?" - не знам как точно е техническото му наименование

 

Снимка

 

Както вече обсъдих и с Миро повечето варианти се предлагат са с 10.3 мм, а на мен ми трябва такъв, с размер по-голям от 10.3 тъй като при поставянето на шарнира към носача не можем след това да сложим "шлицата" и някак тези с размер 10.3 мм са по-къси.

 

 

 

Моля ако някой има идея от къде мога да намеря точните да споделя, че нещо лека криза настава :)

 

Благодаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

За много години - бъдете здрави и усмихнати.

 

От известно време се опитвам да си намеря точния шарнир за space runner-a. Още на предишната смяна се установи, че има два различни модела шарнири, който се предлагат - разликата единствено е в разстоянието посочено в картинка с "?" - не знам как точно е техническото му наименование

 

Снимка

 

Както вече обсъдих и с Миро повечето варианти се предлагат са с 10.3 мм, а на мен ми трябва такъв, с размер по-голям от 10.3 тъй като при поставянето на шарнира към носача не можем след това да сложим "шлицата" и някак тези с размер 10.3 мм са по-къси.

 

 

 

Моля ако някой има идея от къде мога да намеря точните да споделя, че нещо лека криза настава :)

 

Благодаря

.........другия тип шарнири са с 19.3 мм височина , мисля че имам такива.....ако те интересува , пиши ми да търся в склада......

И все пак коя модификация ти е Рънера? N18,21,41,43,64,..........?? Поне Вина дай.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.........другия тип шарнири са с 19.3 мм височина , мисля че имам такива.....ако те интересува , пиши ми да търся в склада......

И все пак коя модификация ти е Рънера? N18,21,41,43,64,..........?? Поне Вина дай.......

 

VIN: JMBSNN11WRU000808

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както вече обсъдих и с Миро повечето варианти се предлагат са с 10.3 мм, а на мен ми трябва такъв, с размер по-голям от 10.3 тъй като при поставянето на шарнира към носача не можем след това да сложим "шлицата" и някак тези с размер 10.3 мм са по-къси.

 

 

 

Моля ако някой има идея от къде мога да намеря точните да споделя, че нещо лека криза настава :)

 

Благодаря

Аз не можах да си намеря точния и затова разширих канала за зегерката(или правих ново каналче,не помня колко беше разликата).Прави се на струг-елементарно е.А това че е с 4-5мм по къс не е проблем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз го стъргах на струг. Другият вариант е да се провери какви са размерите в Хюндай и да се търси шарнир за Сантамо. Цената беше към 70 лв, ако не я бъркам с тази в Ратола, но не съм ходил да ги меря.

Между другото - проверете диаметъра на шарнира в Ратола, защото аз като сменях на предния Ранър - всички бяха по-тънки с няколко десети, което не ти върши работа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съветите.

Ще изчакам Пламен ако евентуално намери при него, ако ли не минаваме на другите варианти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моля ако някой има идея от къде мога да намеря точните да споделя, че нещо лека криза настава :)

 

Благодаря

Във Варна има едно магазинче VIPAuto,занимава се само с японски марки.Имаше истински шарнири(от по високите)преди 4-5месеца,аз си сменях на моя и там намерих.В момента съм в Елена и нямам подръка тел. или визитка,ако искаш звънни ми да потърся координати.Цената също беше добра около 40-50лв.

0887683845, 0889231784 Ицо

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря

Във Варна има едно магазинче VIPAuto,занимава се само с японски марки.Имаше истински шарнири(от по високите)преди 4-5месеца,аз си сменях на моя и там намерих.В момента съм в Елена и нямам подръка тел. или визитка,ако искаш звънни ми да потърся координати.Цената също беше добра около 40-50лв.

0887683845, 0889231784 Ицо

 

 

Привет,

За това ли магазинче става дума: http://www.varna-avto.net/?profile=132

 

Благодаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

За това ли магазинче става дума: http://www.varna-avto.net/?profile=132

 

Благодаря

Да,точно за това!Павлин се казва продавача, и е много в час с японските марки

Редактирано от Ицо71
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

 

@Ицо - много благодаря за магазинчето. Вчера се чух с човека, имат точно от тези, които търся- поръчани са, утре очаквам доставка, след което монтаж :)

 

Оставям тук координатите на магазина.

 

ВИП АВТО

 

Варна ул. Цариброд 56

Вижте детайлна карта

 

Телефон: 052/ 61 31 31

Телефон: 052/63 32 31

Мобилен телефон: 0899/88 75 62

Мобилен телефон: 0888/88 98 66

E-mail: p_ganchev@mbox.contact.bg

 

Благодаря още веднъж.

Бъдете здрави :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Здравей колега аз имах същия проблем но ми намериха 40лв бройката оригинални японски !Ако имаш интерес още ще ти дам тел на магазина !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 8 месеца ...

Аз също имах проблем с шарнирите ,ходих в митцубиши и ми казаха че за този модел (сравних с вин-а на колегата ) няма шарнир който да се продава отделно ,трябвало целия носач 380 лв ..... Няма шанас но се оказа пич този в мицубиши и ме посъветва да си ги откарам на стругар който ги отвори отдолу и сега са като нови , но все пак ако някой е намерил наистина шарнир кото да става нека даде координати !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също имах проблем с шарнирите ,ходих в митцубиши и ми казаха че за този модел (сравних с вин-а на колегата ) няма шарнир който да се продава отделно ,трябвало целия носач 380 лв ..... Няма шанас но се оказа пич този в мицубиши и ме посъветва да си ги откарам на стругар който ги отвори отдолу и сега са като нови , но все пак ако някой е намерил наистина шарнир кото да става нека даде координати !

.....аз ги имам.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...