Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Мнение за Space runner 2.0 td


Илко

Препоръчано мнение

Колеги,какво ви е мнението за тези два автомобила? Разумно ли е да се купува дизел без преглед в сервиз,поне на компресия и основни възли,ГНП,дюзи,под. свещи; окачване и тн.? Автокъщите разрешават ли такава проверка или е според кефа на джамбаза?

 

 

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11386523207540854&f1=details&slink=54lrrb;

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11386522522946453&f1=details&slink=54lrrb

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,какво ви е мнението за тези два автомобила? Разумно ли е да се купува дизел без преглед в сервиз,поне на компресия и основни възли,ГНП,дюзи,под. свещи; окачване и тн.? Автокъщите разрешават ли такава проверка или е според кефа на джамбаза?

 

 

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11386523207540854&f1=details&slink=54lrrb;

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11386522522946453&f1=details&slink=54lrrb

Колега те са еднакви но на различна цена ..гледай да не вземеш по скъпия :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега. Относно първата обява, бъди сигурен, че това не са реалните километри на колата, но пък има еърбеци, този от втората обява няма. Ввъпреки малкото коне си върви прилично, разход около 8/100, поне толко ми дава на мен :). Данъка няма да е висок, добра причина. Относно диагностиката, питай може да се съгласят да я огледаш в сервиз, или вземи някой по запознат... сега поне сутрин е студено, запали ли от раз при -8 -10, значи добре е двигателя. Все пак си е до късмет на какво ще попаднеш, успех в покупката. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Автокъщите разрешават ли такава проверка или е според кефа на джамбаза?

 

 

 

Ами ако не ти разреши просто му кажи "пич, тъкмо да купя колата и ти взе, че ме отказа" ..:)

Въпреки, че и да ти разреши да я караш на сервиз, Монтана е малка и се познават сервизи и джамбази, и има голяма вероятност да попаднеш на някой негов познат, който да ти каже, че колата е перфектна ..

Ако не разбираш от коли, по добре вземи с теб някой приятел който има понятие какво и къде да гледа ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако не ти разреши просто му кажи "пич, тъкмо да купя колата и ти взе, че ме отказа" ..:)

Въпреки, че и да ти разреши да я караш на сервиз, Монтана е малка и се познават сервизи и джамбази, и има голяма вероятност да попаднеш на някой негов познат, който да ти каже, че колата е перфектна ..

Ако не разбираш от коли, по добре вземи с теб някой приятел който има понятие какво и къде да гледа ..

 

 

 

За тия пари какво да го гледа толкова,иначе мога да му хвърля едно око на живо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За тия пари какво да го гледа толкова,иначе мога да му хвърля едно око на живо.

 

Благодаря ви за мненията,колеги-точни и логични.Ще си купувам,дай Боже до месец-два,та събирам акъл от знещи и патили.Лошрто за мен, е че най-големият избор като че ли е в във Враца и Монтана, а никой не познавам там, който са ги назнайва нещата. Весели празници на всички! :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак да вметна че става въпрос з аедна и съща кола и един и собственик...от там и за лека измама...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак да вметна че става въпрос з аедна и съща кола и един и собственик...от там и за лека измама...

 

Да бъдем точни-това е автокъща:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак да вметна че става въпрос з аедна и съща кола и един и собственик...от там и за лека измама...

 

Колега стига вече с този коментар, колите са различни, но са снимани на едно и също място! Няма измама, да не говорим че едната е зелена а другата синя. И виц мога да разкажа: за мутри дето си купили еднакви мерцедеси и все ги бъркали и не можели да запомнят кой на кого е. За да ги различават блъснали единия отпред другия отзад, после единия от ляво другия от дясно, докато накрая решили белия за единия, а черния за другия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колите са различни определено ! :icon_doh: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за спама, недоглеждането е мое ,колите са различни само къщата е еднаква.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

здравейте , регнах се днес във форума имам проблем с спейс рънъра ми . 1,8 - 122 cc бензин 4x4 , не мога да си намеря компютър за него сега съм с комп. от каризма ама не е добре или няма малки обороти или ако ги наглася механично от инжекцията като загрее стоят на 1800 на празен ход . някакви идейй от каде да се сдобия с оригинален компютър

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравейте , регнах се днес във форума имам проблем с спейс рънъра ми . 1,8 - 122 cc бензин 4x4 , не мога да си намеря компютър за него сега съм с комп. от каризма ама не е добре или няма малки обороти или ако ги наглася механично от инжекцията като загрее стоят на 1800 на празен ход . някакви идейй от каде да се сдобия с оригинален компютър

........на твоя какво му има? Там ли е, не сте го изхвърлили.....защото той се оправя.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...