Премини към съдържание

Сервиз на Мицубиши в Стара Загора


Amazona

Препоръчано мнение

Привет колеги, искам да проверя една Делика в сервиз на Мицубиши в Стара Загора. Попаднах на ИТА Сервиз ООД, ок ли са? Благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще те упътя колега към моя сервиз.Без оплаквания който и да съм пратил там дори и фирми с по няколко автомобили и бусове.Сервиза се намира в АПК-то до базата на една фирма за газифициране,да не става реклама.Човека се казва Петьо,казваш ,че те е упътил Светльо.Ако искаш ще те свържа с човека звънни на тел. 0899512345 ,ще ти струва :drinks: .Не работи скъпо след като аз съм те препоръчал,а за сметка на това качествено,без забележки.Телефона е моя,демек търсиш на него Светльо

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги, искам да проверя една Делика в сервиз на Мицубиши в Стара Загора. Попаднах на ИТА Сервиз ООД, ок ли са? Благодаря.

Не ги знам ИТА как се справят с Мицубиши, но като знам каква са трагедия с Мерцедес (уж основната им марка), бих послушал Светльо...

 

Проблема не е в скъпото, проблема е, че са на принципа: "а, тва тряя се смени ... а, не се оправи ... ми добре, ся ш сменим и другото ... а, и от него не е ... м добре, ся ш сменим и ..." и така, докато уцелят ... затова е скъпо ...

казвам го от личен опит, от това лято.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От такива пишман майстори най-много ме е страх ! То така и аз мога да си ремонтирам колата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...