Премини към съдържание

Имам един проблем моля дайте ми отговор


Slavi_e

Препоръчано мнение

Хорааа моля ви за помощ!!! Имам Митсубиши Галант 1992!! Точно до термостата има лампичка на таблото, намираща се до стрелката за температурата на охлаждащата течност която ми свети от доста време и досега попитах сума хора.Ако някой се сеща за коя лампичка ви питам моля дайте ми отговор за какво е !!!! :icon_crying: И СЪС СИГУРНОСТ НЕ Е ЗА ТЕЧНОСТА НА ЧИСТАЧКИТЕ ВСЕ ПАК НЕ СЪМ МАЛОУМЕН. СВЕТИ ОРАНЖЕВО И Е КАТО АКВАРИУМ С КУМИНЧЕ И Е ПЪРВАТА ЛАМПИЧКА НА ТАБЛОТО ОТ ДЯСНО НА ЛЯВО

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам Митсубиши Галант 1992!! Точно до термостата има една лампичка която ми свети.......

Не съм виждал да има лампичка до термостата, пък и за какво да я слагат там? Да не би да става въпрос за лампичка на таблото, намираща се някъде около стрелката за температурата на охлаждащата течност? Ако е така, напиши каква на цвят е лампичката, къде точно се намира и какво има нарисувано на нея. Най-добре е да я снимаш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре де намира се на таблото и е първата от дясно на ляво.Свети ми оранжево и е нарисувано нещо като аквариум с куминче :icon_blush: нещо такова.Ако някой се сеща за какво става дума нека ми пише моля ви

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре де намира се на таблото и е първата от дясно на ляво.Свети ми оранжево и е нарисувано нещо като аквариум с куминче :icon_blush: нещо такова.Ако някой се сеща за какво става дума нека ми пише моля ви

 

 

Това ще е нещо за нарушено ниво на някаква течност, но то излиза че си играем на топло студено и горещо - на налучкване. Кажи кои точно модел ти е Галанта и да може по конкретно да отговори някой.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако не се лъжа,това показва,че нямаш течност в казанчето за чистачките...Но не съм много сигурен.Май имаше тук една подобна тема,можеш да провериш :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хорраааааа преведете ми 11 точка

Спокойно колега и аз имах същия проблем на Space Runner-a ми и ще ти кажа как да го оправиш. Лампичката за която говориш индикира по принцип ниско ниво на охладителната течност в радиатора на колата.Но отвори капачката (разбира се при незапален и студен мотор) убеди се че всичко е наред и течността си е наред и се запъти къ най-близкия за тебе канал където ще можеш да погледнеш колата отдолу. След като минеш отдолу ще видиш от ляво или дясно на тебе датчика(който се намира на долната част на радиатора) виновник за това предупреждение на таблото. Извади буксата почисти я с контактен спрей или нещо друго подобно поразмърдай го датчика на ръка без да го насилваш и после включи обратно щекера при мене също се появи ей така от нищото и така го и оправих и изчезна вече 2 години!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги :)

не качвайте човека "на черешата" :D

Датчика за който "Бензинджията" говори обикновенно

е за включване на перката на вентилатора при загрява

не. Ако е датчик за ниво, той трябва да се намира

на-горе, а не най-долу на радиатора.

Контролната лампа която свети /и друг път е ставало въп

рос за нея/ е за ниско ниво на течността в казанчето на

дюзите които мият фаровете. Казанчето обикновенно се

намира зад левия фар /като застанеш пред колата/.

Поздрави!!! :D

Краско

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup:

 

Сетих се, че и преди бяхме писали - ето тук с по-големи картинки, ако все още не останало нещо неизяснено

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...ost&p=14843

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...