Премини към съдържание

GDI Свещи


wwflubo

Препоръчано мнение

Здравейте колеги, вчера реших набързо да си видя свещите в какво състояние са, (то не стига, че нямаше да се продава такъв ключ за свещи и се налага да преправям ключа от Фиата че да пасне) И искам да ви попитам за мнение. От скромния ми опит съм на мнение, че свеща не е работила както трябва, а какво остава за това, че германците са сложили свещи на Денсо (понеже я взех нов внос). Ето и линка към снимките http://wwflubo.snimka.bg/tuning/sveshti.783732 Очаквам вашето мнение :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ТАЗИ тема чете ли я?

 

Четох я. Вече поръчах NGK и дано от това да ми прави проблем колата :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,колеги. ще ползвам темата да не пускам нова...

-значи днеска ходих да питам за ремък и ролки,водна помпа и свещи. Нормално ли е свещите за ГДИ комплект да са 69лв, понеже тука знам,че за тея пари може да се купят 2 а не 4 свещи. Продавача гледа по каталога и му викам-сигурен ли си...? той-Да. пари сега ще имам за ремъка и ролките,свещите по нататъка като отделя пари...но дали да взема от тука...

 

69лв...а повечето си ги копувате за 130-140лв...двойно по скъпо при вас...много ме съмнява да са ментаци...аз на моторчето си купих една НЖК не е иридиева разбира се,и като не беше нагласен много добре мотора и се давеше по-лесно при по бано каране и не издържа много свеща,около седмица...едва ли е била много хубава

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Под 100 лв. за четирите свещи няма как да са NGK и да са за твоята кола ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И мене ме съмнява да не е сбъркал нещо,но по принцип тоя продава евтино-ремък и ролки за 140 лева,японски каза че са,а на друго място ремък Континентал и ролки Ина-150 лева. Водна помпа единия ми предложи за 40 лева китайска и за 70 лева японска ли ква бил,а тоя дето ми дава за 150 лева ремъка и ролките ми предложи за 70 лева водна помпа,не е китайска.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този ремък и ролки за 140 лв. ще са най "Японските" ми се струва ..:)

А и колкото евтино да продава човека, за 70 лв. NGK за ГДИ няма, дори ти самия да си ги внесеш от щатите, няма да ти стъпят на тази цена ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Под 100 лв. за четирите свещи няма как да са NGK и да са за твоята кола ..

Абсолютно вярно ти е казал mario64, нещо се пообъркал продавача на части или ти е казал за един брой :)

Имаш ЛС от мен.

:mitsu-smiley:

Редактирано от Threatmore
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз много ме съмняват с тея свещи за 70лв. А какъв ключ за свещи трябва да търса,знам че ще трябва да го изпиля,но колко е размера

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, свещи на тая цена има, но не са за теб. За теб са IZFR6B на NGK, те са малко по скъпи, но с отстъпка можеш да намериш и за под 100 лв.За ключа за свещи аз си взех от магазин извадиха ми го комплекта №16 за около 7лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

благодаря,после ще ида да питам за ключа,да си купа да вида какви са,че я имам от година а не съм ги виждал още,да не би да са някой за 3 лева бройката и после да купувам бобини за 400 лв

 

 

 

А бре, Ванко....

Затруднява ли те бутон "Shift" ?

Няма ли да е по-прегледно поста ти да изглежда така:

Благодаря, после ще ида да питам за ключ.

Ще си купя, но първо ще видя какви предлагат - да не би да са някои за по 3 лева бройката и после да купувам бубини за 400 лв...

Иначе автомобила го имам от година и досега не ми е трябвал ключ за свещи.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да,колега. Извинявам се това,но точно като го пишех бързах и тоя път не се старах. Два или три пъти ми се е случвало да напиша кратки отговори от таблета,а на него нямам кирилица и след час два като седна на компютъра си го редактирам. Забележи,че по горе съм се старал повече да пиша правилно. Но все пак си прав...затова постоянно ми е червена лентата под снимката. Дори и да се старая знаете,че пак ще се издъна нещо сигурно. :mitsu-smiley: :icon_blush:

 

 

 

А сега по темата-взех си ключ,но след малко ще ми донесат рамо за гидория (мислех,че имам дълго,но го няма) и ще мога да видя свещите. Като отвия болчетата на бобините само трябва да ги издърпам нагоре нали така. А лулите съм чел,че се сменят или не всички се сменят като са зеленясали...? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...