Премини към съдържание

Първата ръждичка


svetliof

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

Сутринта бях на автомивка. Напръскаха я с бяла пяна (нещо като шампоан), а после с мека четка хубаво я разтъркаха. След обед изваждам приготвените зимни стелки тип лодки и какво да гледам, оранжавее мъничко от към шофьорската врата ръба :mad: . Помислих си колата да не е пребоядисана, но по-вероятно е да е ръждичка. Изрових от сайтовете за коли Мицку с отворена врата да покажа къде е Цък. Не е цяла вертикална ивица от горе до долу, а тук там. На фона на стария ми опел това е бял кахър, но мисля че е добре да я види майстор тенекиджия/бояджия и то преди сега дъждовете.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Там може при отваряне на вратата да се е допирала леко някъде или да е чуквана лекичко. Като казваш пребоядисване имаш впредвид да не е била с друг цвят или просто да е била ухлузвана и с нова боя да е после. Ако имаш хубави снимки на колата направени по отстрани в диагонал (да се вижда хем предницата хем отстрани) може да качиш и може да се забележи,но ако е чиста колата,казвам че може,а не винаги. просто имам набито око,и мойта е правена :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Сутринта бях на автомивка. Напръскаха я с бяла пяна (нещо като шампоан), а после с мека четка хубаво я разтъркаха. След обед изваждам приготвените зимни стелки тип лодки и какво да гледам, оранжавее мъничко от към шофьорската врата ръба :mad: . Помислих си колата да не е пребоядисана, но по-вероятно е да е ръждичка. Изрових от сайтовете за коли Мицку с отворена врата да покажа къде е Цък. Не е цяла вертикална ивица от горе до долу, а тук там. На фона на стария ми опел това е бял кахър, но мисля че е добре да я види майстор тенекиджия/бояджия и то преди сега дъждовете.

Привет колега,не ти трябва бояджия,продават в малки шишенца"преобразувател за ръжда"( не поврежда боята),нанасяш от него върху ръждата и след 24часа, може леко да китосаш(ако има нужда)след това да боядисаш със спрей(правят твойта боя и я зареждат във флакон).Успех!!! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...