Премини към съдържание

Спейс Стар


lovelover

Препоръчано мнение

Здравей колега, с какво можем да помогнем с този Спейс Стар...? Дай малко инфо къде си го гледал, в авто къща или другаде?

С каквото мога ще помогна... а и знам за един 1,3 но е преди фейс лифта. и без клима. иначе на добра цена....

Пиши какво те интересува.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако все още си търсиш кола и можеш да прескочиш до Сливен заповядай.Има няколко по автокъщите ще разгледаме заедно,пък може и да те грабне някоя звезда :) :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, утре след обед надявам се да имам време да го огледам.... после ще пиша.нещо конкретно да питам ли?

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей отново. Преди малко минах през авто къщата. Огледах колата, но разбрах че и други колеги са минавали и са я тествали. Очаквам да се включат с коментари. Аз я огледах само външно и съм снимал малко по-късно ще кача снимки. Снимах и другия спира стар за инфо. Масло по-късно ще се включа със снимки...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен тази кола е пълен дроб...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето и снимки на това дето ти споменах, но е преди фейслифта. Познавам човека дето го докара. Но не съм д сигурен дали е с климатик....

1

2

3

4

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето и снимки на това дето ти споменах, но е преди фейслифта. Познавам човека дето го докара. Но не съм д сигурен дали е с климатик....

1

2

3

4

Няма климатик ..то си пише :)или поне не е отбелязано на предния стикер..

Редактирано от dachbissnes
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам на война ли или натурално от италия е дошъл без боядисване... личи си че и дъжд в комбинация с прах е минал, но има доста деруги и охлузвания от всички страни, иначе при сериозен коментар в цената можеш после да си я боядиса прилично.... до техническата чест не съм стигал.

Надявам се колегите които са я тествали се включат и споделят мнения...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е как разбрахте че не струва? Според мен е ОК, няма ръжда, няма изгнило, двигателя перфектен...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали струва или не, просто и трябва нова боя. Вътре не ми се видя супер запазена. И зависи от това до колко ще свали продавача, та да си струва боядисването. А за двигател, скорости и ходова част да си каже който я е тествал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Когато оглеждах моят Space Star, нямаше идеалната визия, беше каран от жена, има доста следи от нокти около вратите, ключалките и т.н . Предната броня както се и вижда на снимката е доста одраскана. Попринцип много държа на визията, но това което ме грабна в автомобила, беше тихият двигател, хубавият и комфортен интериор, безупречната работа на двигателя, страхотната возия. Не винаги външният вид е фактор, поне и до момента опита ми сочи така при покупка. Човек с малко време и средства може да си озвежи частично детайлите или да си пребоядиса колата. До ден днешен ( почти две години ) колата работи перфектно, без никакви проблеми, било то типичните прекъсвания, чекове при хората с LPG. Окачването е страхотно, нищо не се е "издънило". Моят съвет към колегата е да се качи да я пробва, да види как пали на студен двигател, да види дали хлопа нещо, дали тегли на една страна ... типичните неща! Успех! : )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...