Премини към съдържание

Акумулатор за Space star


Ilko77

Препоръчано мнение

Някъде четох че за 1,3 е 45 А/h , a за 1,6 - 55 А/h. Лошото е че нямам никакъв спомен къде го видях.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От 55Ah нагоре(стига да ти позволява мястото)колкото по-голям Ah толкова по-добре. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

OK,мерси много че утре трябва да купувам:(

 

Един съвет колега. На нашите Мицку като им откачиш акумулатора и оборотите на празен ход почват да играят след това. Аз се излъгах да го сваля на един съсед и после минах 50 км да се осафери, да ама не, гаснеше ми на светофари (трябвало на място). Затова свали акумулатора на съвсем загрял и спрян двигател, сложи новия, срартирай двигателя и го остави да работи 10 мин на място. За по-сигурно след това загаси и пусни за още 10 мин.

Поздрави

 

ЕДИТ: Пълно инфо в тази тема пост N:4 Цък

Редактирано от svetliof
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно така, като се откачи акумулатора после оборотите на празен ход се губяят необходимо е после 10 мин да поработи на празен ход както казва колегата

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги колко Ah е акумулатора по каталог за Mitsubishi Space star 1.6

При мен заводския акумулатор за двигател 1.6 беше 45mAh ( като има място и за по-голям размер , а те са обикновенно 50-55mAh.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...