Премини към съдържание

Горивна помпа !


S.A.S.

Препоръчано мнение

Колеги преди 2 дена разбрах, че имам теч от гарнитурата на горивната помпа. Смяната й става без да се налага махане на ремъка, та питам предлага ли се като резервна част ако да колко струва. И дали може да се замени с нещо друго.

 

Колата е Галант 2.0 ТД 93-та

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това което намерих е ето в този сайт, мисля че съм избрал правилната марка, можеш (както и другите) да погледнеш различните гарнитури и да видиш цените.

 

http://mot.bg/garnituri.html

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това което намерих е ето в този сайт, мисля че съм избрал правилната марка, можеш (както и другите) да погледнеш различните гарнитури и да видиш цените.

 

http://mot.bg/garnituri.html

 

Само дето леко си сбъркал мотора и поколението на Галанта. Ето ти правилният избор

 

Моят сайт

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само дето леко си сбъркал мотора и поколението на Галанта. Ето ти правилният избор

 

Моят сайт

 

Ами, до колкото разбрах на колегата мотора е 2.0 ТДИ, а това което си избрал е 2.4 ГДИ. Все пак няма да споря де, но пък май въобще я няма тази гарнитура която я търси в този сайт.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От къде точно тече, предполагам тече дизело гориво, но все пак уточни?

Ако направиш една снимка, мисля че ще е най-лесно.

Щом е писал "гарнитура" значи иде реч за гарнитурката на капака на помпата ..:)

Останалото са все О- пръстени и един семеринг на оста, ама той е невъзможен за смяна без сваляне на ангренажното колело ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...