Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Колега официално не знам кой внася и дали въобще някой внася тези масла.Защо ти е точно такова ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами горещо ми препоръчват трансмисионните им масла, искам да ги пробвам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, има ли фирма, която официално внася продуктите на Amsoil?

Официално са забранени за транспорт извън Америка всички лесно запалими продукти, :) така че няма кой да ги внася официално ..

Виж, не официално може и да намериш, виждал съм тук там да се предлагат масла, по 2-3 туби ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От части съм съгласен с последните постове.Принципно не е невъзможно да станеш "дилър" на дадена марка масло но друг е въпроса колко ще е рентабилно да го продаваш след като го внесеш.Ако всичко е по канален ред т.е платиш си доставката , ДДС-то ( всяка стока извън ЕС се облага с ДДС при влизане в страна членка ) , попълване на митническа декларация , банкови такси ( доста фирми не работят с кредитни карти а само с превод по банков път ), данък печалба и тн.. то стоката която дойде няма да е на цената в хАмериканският сайт.Качеството на повечето масла към 2013г. е толкова изравнено , че избора се свежда до това коя марка ти е по симпатична :) Естествено , че има и масла , които са над останалите но са и по-скъпи.Освен Amsoil има и масла TORCO които гърците се разцепват да купуват.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нищо различно от другите марки, ако говорим за класическите трансмисионни масла.

Интересни са продуктите им за автоматични трансмисии, защото имат продукти за всички Американски автомобили, така че ако търсиш специфичен продукт за Американски автомобил, може и да е наложително да ползваш техен продукт, но в другите случаи не предлагат нищо впечатляващо и различно от световните производители, които пък са масово разпространени и при нас.

 

Проблема с всички проби е че резултата може да го разбереш реално след 100-тина хиляди километра и то при положение, че си ползвал един и същ продукт. В същото време на друг такъв автомобил в същото състояние трябва да ползваш продукт от друг производител. Според мен реално такова сравнение е невъзможно и се вадят субективни преценки - имам в предвид само продуктите за трансмисии, при двигателните масла понякога преценката може да се направи и малко по-бързо и точно, но и тя си остава субективна.

 

Е, в случая се доверявам на колективния опит на стотици хора. Не вярвам всички да бъркат едновременно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, има ли фирма, която официално внася продуктите на Amsoil?

Аз си сложих такъв маслен филтър на Хонда-та,а за масло и сипах "Red Line",ако все още не си си намерил ми пиши,ще ти дам контакт в БГ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз си сложих такъв маслен филтър на Хонда-та,а за масло и сипах "Red Line",ако все още не си си намерил ми пиши,ще ти дам контакт в БГ.

 

Ми мен ми трябва трансмисионно. :) Ама пиши тук, може да е полезно за много хора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми мен ми трябва трансмисионно. :) Ама пиши тук, може да е полезно за много хора.

 

Редлайнът ти е близичко, в Надежда. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...