Премини към съдържание

Греда и тампони за двигателя...


Fan.pz

Препоръчано мнение

Стана страшно при мене...Скъсал съм гредата,част от нея е при мене в хола на апартамента!Та затова търся гредата заедно с тампоните на двигателя,надявам се колеги от форума да помогнат да намеря частите.Може и втора ръка стига да са читави,че да си кажа честно направо ми е лошичко!Колата е Каризма 97година 1,8 GLS.Поздрави и благодаря предварително.!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стана страшно при мене...Скъсал съм гредата,част от нея е при мене в хола на апартамента!Та затова търся гредата заедно с тампоните на двигателя,надявам се колеги от форума да помогнат да намеря частите.Може и втора ръка стига да са читави,че да си кажа честно направо ми е лошичко!Колата е Каризма 97година 1,8 GLS.Поздрави и благодаря предварително.!!

 

??Тази греда не се къса много лесно...Какво стана колега? :icon_crying:

Имах я наскоро...Сега мога да видя за такава от ГДИ...незнам дали стават...Твоята е 116 нали?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

??Тази греда не се къса много лесно...Какво стана колега? :icon_crying:

Имах я наскоро...Сега мога да видя за такава от ГДИ...незнам дали стават...Твоята е 116 нали?

Да 1,8 116к.с.А относно гредата беше изгнила страшно много...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да 1,8 116к.с.А относно гредата беше изгнила страшно много...

Колеги,искам да попитам също,еднакви ли са гредите за Каризмата но с различни мотори и година на производство?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Аз имам греда втора ръка в отлично състояние от GDI заедно с тампоните, но не знам дали е същата като твоята, която си скъсал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте колеги, да не отварям нова тема, и аз съм със същия проблем. Каризмата е 1,9 TD. Гредата под двигателя е скъсана откъм предните болтове - цялата и предна част е ръждясала. Знаете ли дали може да се замени с греда от каризма с друг двигател?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Същия проблем имам и аз с тази греда от теглене. Някой дали може да ме посъветва от къде мога да намеря такава греда на старо.

Става дума за Каризма 1997, хечбек, 1.8 Бензин

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Здравейте трябва ми греда за каризма бензин скъсах я при теглене ако някой може да помогне

Колега разгледай раздела на форума Продавам има колеги които продават Каризми на части.А и когато търсиш нещо трябва там да пишеш в този раздел.Тука е за техническа консултация. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...