Премини към съдържание

Антифриз


BlackWolf

Препоръчано мнение

Здравейте, колеги.

Въпроса ми нормално ли е антифриза да изчезва толкова бързо. Не го бях проверявал известно време(половин месец някъде), защото не ми се налагаше да карам извън града, но вчера като го погледнах беше доста под минимума. Горе-долу по два пъти на месец го допълвам. Питам, защото имаме и един Citroen Xsara и на него антифриз не е пълнен от началото на лятото и все още си е между min/max.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май не е много нормално, на мене за две години и половина падна от средата(на мин и макс) до малко над минимума преди време...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Огледай добре за течове, макар, че понякога трудно се откриват, може само да сълзи и то понякога.

Има вариант и да е заминала гарнитура.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като я изкарвах от гаража днес видях една много малка локвичка течност, но не можах да разбера каква е. Ако е антифриз и изтича с това темпо не мисля, че ще пада толкова много нивото за половин месец. Все пак тези дни ще я закарам на сервиз да видим какво ще кажат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Провери си тройника , в него влизат 2 маркуча и един датчик , основна болест на ваговия мотор тоя парцал е пласмасов и се скапва с времето подмяна с нов около 15-20 кинта е , сменя се много лесно на 2 болта е .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Провери си тройника , в него влизат 2 маркуча и един датчик , основна болест на ваговия мотор тоя парцал е пласмасов и се скапва с времето подмяна с нов около 15-20 кинта е , сменя се много лесно на 2 болта е .

Къде горе-долу се намира този тройник? :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проследи маркуча от радиатора (горния), където влиза в ДВГ . Не знам как е ориентиран ваговия мотор в митсубишито .

ПС Направи си един тест на главата става бързо с един уред в казанчето за антифриза се мери . Провери си връзките на маркучите за радиатора за парното , точно където влизат в купето.Всички маркучи на водната система , дай и малко ръчки спраш и гледаш къде капе . Успех и дано е малък дявола !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...