Премини към съдържание

Смяна на тапицерия с кожа.


Getmaster

Препоръчано мнение

Колеги тъй като трудно се намира пълен комплект кожен салон за галант седан със седалки и пласмасите по кори и така нататък, някой да е тапицирал седалките и вратите на галанто с цвета на пласмасите сивия и ако има ако може да покаже малко снимки как изглежда сивата кожа, и разбира се да даде някаква препоръка от къде мога да закупя кожа и колко му е струвало :) Благодаря предварително :) :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11354552866151857&f1=details&slink=3nut1a

 

Аз си търся други работи, ама видях, че този има желания от теб салон, че се сетих за темата ти.

Бирата може да изпратиш на адреса ми в София :drinks:

Редактирано от Subsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги тъй като трудно се намира пълен комплект кожен салон за галант седан със седалки и пласмасите по кори и така нататък, някой да е тапицирал седалките и вратите на галанто с цвета на пласмасите сивия и ако има ако може да покаже малко снимки как изглежда сивата кожа, и разбира се да даде някаква препоръка от къде мога да закупя кожа и колко му е струвало :) Благодаря предварително :) :)

 

Колега до края на седмицата ми пристига седанов Галант от Германия с оригиналният черен салон. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за отговорите колегата Subsa мерси че ме подсети да проверя в мобиле и карс бирата като тръгвам за софия ще я заредя в багажника :)

 

И по темата реших да търся бежов салон с всичките му карантий пластмаси кичета тавани пластмаси и всичкото което е различен звят :) само не знам като го намеря как ще сменям тавана ама то това си е друг въпрос. :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: Мерси за помоща още веднъж ;)

Редактирано от Getmaster
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за отговорите колегата Subsa мерси че ме подсети да проверя в мобиле и карс бирата като тръгвам за софия ще я заредя в багажника :)

 

И по темата реших да търся бежов салон с всичките му карантий пластмаси кичета тавани пластмаси и всичкото което е различен звят :) само не знам като го намеря как ще сменям тавана ама то това си е друг въпрос. :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: Мерси за помоща още веднъж ;)

 

Taвана се сменя сравнително лесно. Като цяло обаче работата си е доста. Мокет; седалки; кори на вратите; предното табло с всичките му части; пластмасата, която е между двете предни седалки; коланите; кората на задното стъкло с решетките за говорителите (версия седан), а в някои случаи се налага да се прокарват и захранващи кабели към седалките, а също така и към бутоните за подрев. Мисля, че трябва да се сменят дори и металните куки, към които се заключват облегалките на задните седалки.

 

Аз не бих те съветвал да си вземеш допълнително направен кожен салон поради много причини, а основната е, че когато се слага кожа върху плюшения салон, после седалката става доста твърда и неудобна.

Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега до края на седмицата ми пристига седанов Галант от Германия с оригиналният черен салон. :)

 

Салона е запазен за колега от форума. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Благодаря ви за отговорите колегата Subsa мерси че ме подсети да проверя в мобиле и карс бирата като тръгвам за софия ще я заредя в багажника :)

 

И по темата реших да търся бежов салон с всичките му карантий пластмаси кичета тавани пластмаси и всичкото което е различен звят :) само не знам като го намеря как ще сменям тавана ама то това си е друг въпрос. :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: Мерси за помоща още веднъж ;)

 

Колега, за тавана мога да споделя как аз го свалих и поставих, но не зная как може да се измъкне от колата и да се вкара в другата. Моята е седан с шибедах и определено без да се свалят седалки или предно или задно стъкло е трудно - не зная дали е възможно. Когато си намериш таван мога да обясня. Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 9 месеца ...

Колега - отиваш в най-близкото тапицерско ателие (което се занимава и с автотапицерия) всичко ще си свалят - ще го претапицират и монтират - даже ще ти дадът избор на кожата ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Градски, колегата Julien възможно е вече да няма Галант...

Ти се регистрира и започна наред :). Гледай датата на постовете първо (горе вдясно).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...