Премини към съдържание

къде се намира пробката за масло на скоростната кутия


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

 

МОЛЯ ако някой знае къде се намира пробката за маслото на скоростната кутия и от къде се мери нивото да сподели с мен. Имам Галант 2.0 TD, 1999г., с ръчни скорости. За съжаление съм от Троян и съм дост далеч както от хората във форума които биха ми помогнали на място, така и от добрите сервизи (Ратола), така че нямам избор освен да се справям сам със ситуацията. Ако някой също така може да ме насочи какъв вид и тип масло трябва да му налея ще съм безкрайно благодарен. МОЛЯ ПОМАГАЙТЕ ПРИЯТЕЛИ!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пробката обикновено се намира на самата кутия, долната е за източване, горната за наливане. Маслото, мисля че беше 75W90, амчи пъхни се под тая кола и погледни кутията, най - вероятно ще видиш къде са пробките...то там няма 100 отвора :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пробката обикновено се намира на самата кутия, долната е за източване, горната за наливане. Маслото, мисля че беше 75W90, амчи пъхни се под тая кола и погледни кутията, най - вероятно ще видиш къде са пробките...то там няма 100 отвора :yes3:

 

Колега а за 95 набор , пак ли същото 75в90 ??

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...