Премини към съдържание

Помощ за избор на Space Star


Препоръчано мнение

Цената е прилична с оглед на ГИ струващ около 1000 лв примерно в гаранция, идваща с гуми от които поне всяка е 75 лв или повече. Има винетка, което показва че предният собственик не се е притеснявал от дълги/извънградски преходи. Възможно е да са оправени много кусури по колата. Ако се махне цената на ГИ, то цената й би била около 3000 лв. Какво още да се иска за една надеждна семейна кола? Има и обратния вариант, колегата взима Мицку за 3 бона, почва обслужване и ремонти и той ще стигне 4-5.

Този вариант е възможно най-добър. Няма еко такса, правиш си едно прехвърляне за 60 лв, като предварително я оглеждаш в сервиз.

Познат със сервиз и автосалон ми разказа следната комична ситуация. Вкарал кола на 70 000км. Висяла в сйтовете за коли, но клиентите не я харесвали. Прекалено "запазена" била. Врътнал километража но напред и я направил 130 000км. На другия ден му я взели. Питал клиента колко са ужким реалните километри, и те го изненадали че се е уредил с кола наистина на малко ;)

Поздрави

П.С. Винаги има шанс продавача да падне от сърце 200 лв.

Редактирано от svetliof
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цената е прилична с оглед на ГИ струващ около 1000 лв примерно в гаранция, идваща с гуми от които поне всяка е 75 лв или повече. Има винетка, което показва че предният собственик не се е притеснявал от дълги/извънградски преходи. Възможно е да са оправени много кусури по колата. Ако се махне цената на ГИ, то цената й би била около 3000 лв. Какво още да се иска за една надеждна семейна кола? Има и обратния вариант, колегата взима Мицку за 3 бона, почва обслужване и ремонти и той ще стигне 4-5.

Този вариант е възможно най-добър. Няма еко такса, правиш си едно прехвърляне за 60 лв, като предварително я оглеждаш в сервиз.

Познат със сервиз и автосалон ми разказа следната комична ситуация. Вкарал кола на 70 000км. Висяла в сйтовете за коли, но клиентите не я харесвали. Прекалено "запазена" била. Врътнал километража но напред и я направил 130 000км. На другия ден му я взели. Питал клиента колко са ужким реалните километри, и те го изненадали че се е уредил с кола наистина на малко ;)

Поздрави

П.С. Винаги има шанс продавача да падне от сърце 200 лв.

Мерси,не 200,а повече падна,вкарах я в сервиз и има 1 маншон за смяна.Утре сутрин я прехвърляме при нотариус.

Редактирано от a4ka777
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси,не 200,а повече падна,вкарах я в сервиз и има 1 маншон за смяна.Утре сутрин я прехвърляме при нотариус.

Честито, колега, със здраве и безаварийно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мнение за тази,понеделник съм на оглед.Направо я вкарвам при приятел майстор да я гледа. http://www.cars.bg/c305536

Здравей кажи някои майстор със сервиз че като взема и аз спейс стар да я закарам да я огледа???? предварително благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей кажи някои майстор със сервиз че като взема и аз спейс стар да я закарам да я огледа???? предварително благодаря.

Владимир Чехларов ми обслужва колите от много години насам-перфектен!!!Намира се зад Безистена или от Кастрола до Томбул джамия веднага пресечката в дясно.Иначе от днес и аз съм в семейството на Спейс стар.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,от днес вече съм горд собственик на Спейса! :icon_clap:

И от мен със здраве да си я караш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...