Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Нов Грандис


Препоръчано мнение

ДА се похваля, от днес съм с още едно Мицубиши във фамилията - Грандис, 2.4 ......САМОЛЕТ.....НЯМА ТАКАВА КОЛА

ТЪрся си летни гуми с джанти, че тия дето ги донесоха май са за галант - пуснах тема в продажби.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ДА се похваля, от днес съм с още едно Мицубиши във фамилията - Грандис, 2.4 ......САМОЛЕТ.....НЯМА ТАКАВА КОЛА

ТЪрся си летни гуми с джанти, че тия дето ги донесоха май са за галант - пуснах тема в продажби.

Що бе, Мазда 5 била по голяма ми казаха...... :D :D

Добре дошъл в отбора на Джъмбо джетовете дриймлайнерс 787 700 :icon_thumbup:

Честито, дълго време да ти служи вярно,......сега предусещам Колта къде ще седи........ :D

Мога да ти уредя само с гуми за точно твоя размер, но........ ти си решаваш......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!!!

 

а маздата 5 спокойно влиза през задната врата.....

 

Честито и от мен. За грандиса не трябва ли шофьорска книжка за автобус :icon_thumbup: . Майтапя се, милиони безаварийни километри ти пожелавам. И аз бих си купил, но не се събира в гаража ми, твърде голям е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Ейййй, ще ме изкарате от равновесие и ще взема да предложа бартер на някой търговец, грандис за моя галант. :icon_blush:
Седана вече ми е утеснял.


Колега, а снимки кога да чакаме ? :icon_clap:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 месеца ...

Здравей колега!

Къде сложи бутилката?

.....сложи си най тънката тороидална бутилка на мястото на рез. гума , гумата ти е патерица и е 17 см. широка, докато бутилката ти е 19 см......ще стане и няма да закача никъде .......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.....сложи си най тънката тороидална бутилка на мястото на рез. гума , гумата ти е патерица и е 17 см. широка, докато бутилката ти е 19 см......ще стане и няма да закача никъде .......

 

Не замръзва ли през зимата газта?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.........не, поне аз не съм имал такъв случай......

 

А грамотните газаджии дали имат практика да поставят някакъв вид термоизолация отвън на бутилката, когато се монтира по този начин? Нещо с вата например или някакъв пластмасов леген, в който да легне бутилката. Струва ми се не много трудно технически, а не е без значение дали температурата около бутилката е минус 15? На грандис конструкцията отдолу е с една решетка, в която може да се сложи един стъклопластен леген и върху него да се положи вата. Има ли някакви законови забрани бутилката да виси под колата, между другото?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дали пък с изолацията няма да се постигне обратен ефект - да стои постоянно студена бутилката?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дали пък с изолацията няма да се постигне обратен ефект - да стои постоянно студена бутилката?

Не мисля. Ще взема да го премеря. С един термоджоб ще е по-добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif

Мисля да го направя същото, но на акумулатора :D. Тази зима падна веднъж, заредих го, оттогава не е падал. Да, знам, че трябва да си купя нов, но преди това ще експериментирам с този :). Стъклена вата съм взел с ал.фолио, ще го опаковам хубаво, отгоре ще го подплатя с балатум, да не стане късо :tok: :lol:
Само не знам дали няма да спарва, да кондензира и да стане пак някакво токопренасяне. Ще му оставя вентилационни отвори, примерно входовете на + и - са благоприятни места :)
А и да взема нов, кожуха е една дългосрочна и добра инвестиция и не е излишен в никакъв случай. От инвестициите, които не носят приходи обаче :)
Редактирано от Арх. Пътко
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...