Премини към съдържание

Чистачките ми не чистят.


Препоръчано мнение

Здравейте, чистачките ми не чистеха добре, купих си чисто нови и тези не чистят още повече. Като чисти на горе уж взима цялата вода, а на обратно само скърца и нищо не прави, сякаш не опират на стъклото, пробвах се да изкривя малко на вътре металната част, но ефект няма. Дайте някакви идеи?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как са втулките на чистачките, ако са разбити, може да не придържат правилно чистачките към стъклото.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мен проблема беше от втулките , занесох на стругар да набие нови бронзови .

Засега държат.Повечето Митсубишита го имат този проблем - също ми се случи и на Колта .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

И при мойта Carisma го има сащия проблем, на рамото на чистачката където се сгъва (има ражда или нещо подобно , което му пречи на движението) - не може да притисне хубаво чистачката към стъклото.Трябва да се изчисти с спрей против ражда или да се смени цялото рамо на чистачката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Отиди и си купи чистачки Champion

Струват 11 лева бройката

И аз имах проблем като твоя мислех че е от рамената на които се държат чистачките но от както сложих Shampion забрави за този проблем .... направо изсушават стъклото.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

на моята каризма в началото механизмите им бяха клеясали и не притискаха добре чистачките към стъклата, смазахме ги и всичко сео прави, вече около 6-7 години няма проблем с тях :) Даже незнам какви са :) (Да не им е уруки !)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...