Премини към съдържание

Кой каза "СРЕЩА"


Препоръчано мнение

Колеги, вече сме Март , а още нямаме среща за тази година........ :D дайте най накрая да направим една зимна среща???? :D :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 61
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

:mitsu-smiley: Редно е наистина. Скоро се видях с Тошко и си говорехме, че няма да е лошо една вечерна среща през седмицата да си направим. Правили сме го и друг път. Явно доста хора си имат ангажименти през съботите и неделите. Така че аз предлагам да е някоя Сряда вечер от 19:30 например. Какво мислите по въпроса? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Предлагам на 27.03.2007г. от 19:30ч да се срещнем (вторник). Какво мислите по въпроса? Давайте предложения за място. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Предлагам на 27.03.2007г. от 19:30ч да се срещнем (вторник). Какво мислите по въпроса? Давайте предложения за място. :mitsu-smiley:

Аз знаете че съм "ЗА" при всички положения,къде, кога и в колко, за мен няма значение :D Е, стига да не ме пратят някъде по командировки де :mad: иначе няма проблем :D :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Предлагам на 27.03.2007г. от 19:30ч да се срещнем (вторник). Какво мислите по въпроса? Давайте предложения за място. :mitsu-smiley:

 

 

 

Хаиде и аз съм ЗА :drinks: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_clap: Хайде от кога я чакам тази тема! От цяло тримесечие не сме правили среща и вече е време :drinks: .За мен няма проблем кога ще бъде ,стига хората които не са от София да не кажат, че постъпваме егоистично и нямат възможност да присъстват в делничен ден. :icon_crying: Иска ми се да е една огрооомна среща с много :plane: и хора :icon_n_gora: .Да казва всеки кога има възможност и да решаваме.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм "ЗА" за тази дата, но дето казва Тошко стига хората, които не са от София да не се разсърдят

Давайте предложения за място!!!!! Ако няма други варианти - да уговарям пак предишното място. Не мисля, че ще има проблеми. Но е хубаво по-отрано да :tel: предупредим... за да :friends: :icon_drunk: :icon_n_gathering: :concert: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че ще е най-правилно да пуснем една анкета за две дати,като :А:- 25.03(неделя)13-14ч. ,:Б:- 27.03(вторник)19:30ч.,и :В:- хора с възможност и за двете, за да може всеки да избира и да има възможност да се съберем повече фенове, а и ако има хора от други градове които искат да присъстват да не се чувстват пренебрегнати.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с Тодор и подкрепям изцяло реализирането на подобно мероприятие! :drinks:

 

За мен също няма значение кога е, само ако е през седмицата трябва да е някъде извън широкия център, за да може да спрем колите, а ако е през почивните дни със сигурност ще е по светло и ще можем да се радваме и н а тях, някои хора от клуба имат нови "зверове" и имат с какво да се похвалят! :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако няма други варианти - да уговарям пак предишното място.

 

А къде е това предишно място...Че не съм в час :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А къде е това предишно място...Че не съм в час :icon_blush:

:mitsu-smiley: Ето в това мнение и цялата тема може да разбереш подробности :) :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес се обадих и на Бай Малин,който също обеща да дойде в неделя на срещата с новия :plane: .Май ще има снимка на много Галанти един до друг този път :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Последен анонс от мен:

НЕДЕЛЯ, 25 март - 13:30 "ТЕКСТА"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес се обадих и на Бай Малин,който също обеща да дойде в неделя на срещата с новия :plane: .Май ще има снимка на много Галанти един до друг този път :icon_dance:

.........без един........няма да има време да се оправя :icon_hmm: :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като се съберете на срещата обсъдете и следното предложение:

на 27 май (неделя) нисаните се събираме в Септември. Знаете, че към вас изпитвам най-добри и приятелски чувства. Предлагам да се организирате и вие да дойдете. Някои знаят къде се намира Септември.

Поздрави на всички.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Току що говорих с Калин(управител на "Текста" :D ). Хорат ще имат готовност за неделя.

За всеки случай ви оставям телефона му 089 9907264.

Весело изкарване.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: И аз като Тошко се надявам, че всички, които са гласували за 25-ти ще идат на срещата, а това не са малко хора. Да не стане така, че хората от Текста да са подготвени и да им се явят 5 човека само! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз гласувах за 25- ти, като смятах да дойда, но така се очертават нещата, че май няма да имам тази възможност. Пожелавам на всички весело изкарване! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като се съберете на срещата обсъдете и следното предложение:

на 27 май (неделя) нисаните се събираме в Септември. Знаете, че към вас изпитвам най-добри и приятелски чувства. Предлагам да се организирате и вие да дойдете. Някои знаят къде се намира Септември.

Поздрави на всички.

 

Аз със сигурност ще дойда :icon_dance:

Живи здрави до тогава :drinks:

 

А относно срещата на 25-ти в неделя ..

Евентуално ( това ще се реши в последният момент ) :icon_hmm:

ако успеем да дойдем ще сме 4 -ри човека .....

Необходимо ли е да се обадя за да резервирам или ще се намери място и за нас :icon_dance:

Тъй като все още не е сигурно, затова питам :icon_blush:

Ако не , в краен случай ще пием само по едно на крак :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А относно срещата на 25-ти в неделя ..

Евентуално ( това ще се реши в последният момент ) :icon_hmm:

ако успеем да дойдем ще сме 4 -ри човека .....

Необходимо ли е да се обадя за да резервирам или ще се намери място и за нас :icon_dance:

Тъй като все още не е сигурно, затова питам :icon_blush:

Ако не , в краен случай ще пием само по едно на крак :drinks:

 

Ами заведението не е малко ,така че ще се намери местенце.Не си спомням колко души преброих на предната среща,но бяхме над 30. :icon_n_gathering:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...